Hrad přepevný: Kancionál Evangelické církve augsburského vyznání v ČR

Hrad přepevný: Kancionál Evangelické církve augsburského vyznání v ČR - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrad přepevný: Kancionál Evangelické církve augsburského vyznání v ČR.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hrad přepevný: Kancionál Evangelické církve augsburského vyznání v ČR ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Hrad přepevný: Kancionál Evangelické církve augsburského vyznání v ČR Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kancionál vydaný pro potřeby Evangelické církve augsburského vyznání v České republice. Navazuje nejen na bohaté dědictví hymnologického odkazu Reformace, ale i křesťanské písňové hudby v širokém kontextu. Obsahuje 494 písní a liturgických zpěvů, které pocházejí z doby od středověku až do počátku 21. století a pokrývají potřeby celého církevního roku, stejně jako významné události církve. Textová část obsahuje například nový překlad Malého katechismu Martina Luthera či modlitby. Orientaci v repertoáru usnadňují čtyři rejstříky - abecední, žalmový, jmenný a také rejstřík písní podle jejich funkce, který podchycuje alternativní možnosti využití mnoha písní.


...epevný: Kancionál Evangelické církve augsburského vyznání v ČR Nakladatelé: Evangelická církev augsburského vyznání v ČR , Togga 2018 Hrad přepevný ... Kategorie Nabízíme / Zpěvníky - ekalich.cz ... . Kancionál Evangelické církve augsburského vyznání v ČR: Krátky popis: Designový produkt Hrad přepevný.Kancionál Evangelické církve augsburského vyznání v ČR od výrobce Togga církev augsburského vyznání v ČR u nás najdete zlevněný od 531 Kč : Obvyklá cena Kancionál vydaný pro potřeby Evangelické církve augsburského vyznání v České republice. Navazuje nejen na bohaté dědictví hymnologického odkazu Reformace, ale i křesťanské písňové hudby v širokém kontextu. Obsahuje 494 písní a liturgick ... Hrad přepevný | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Navazuje nejen na bohaté dědictví hymnologického odkazu Reformace, ale i křesťanské písňové hudby v širokém kontextu. Obsahuje 494 písní a liturgických zpěvů, které pocházejí z doby od středověku až do počátku 21. století a pokrývají potřeby celého církevního roku ... Hrad přepevný | Sleva 15% | Kancionál vy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY