Pohledávka

Pohledávka - John Grisham | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
John Grisham
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohledávka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pohledávka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Grisham. Číst Pohledávka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mark, Todd, Gordy a Zola začali studovat práva, aby změnili svět a udělali z něj lepší místo k životu. Zadluží se a nastoupí na tříletou soukromou školu. V posledním semestru si však postupně uvědomí, že něco je špatně – málokdo z absolventů tohoto ústavu složí advokátské zkoušky, natož aby si našel práci v oboru. A člověk, jemuž škola patří, náhodou vlastní i banku specializující se na studentské půjčky. Stali se obětí podvodu a ne všichni se s tím dokážou vyrovnat. Tragická událost přiměje trojici z nich zosnovat plán, jak se z téhle pasti dostat. Aby ho mohli uskutečnit, budou muset ze školy odejít. A pustit se do souboje Davida s Goliášem.


...vka je právo věřitele (fyzické či právnické osoby) požadovat na dlužníkovi plnění vzniklé z určitého závazku ... pohledávka - anglický překlad - slovník bab.la ... .Pohledávka může být peněžitá i nepeněžitá. Věřitel má v době splatnosti právo vymáhat pohledávku po dlužníkovi a ten má povinnost tento závazek vůči věřiteli vyrovnat. pohledávka translation in Czech-English dictionary. cs 1. „prostředky" rozumí finanční aktiva a hospodářské výnosy jakéhokoli druhu, zejména hotovost, šeky, peněžní pohledávky, směnky, výběry z bankovních účtů, platební příkazy a jiné platební nástroje, vklady u finančních institucí nebo u jiných subjektů, zůstatky na účtech, dluhy a dluhopisy ... Mám dojem, že by to měla být nepřednostní pohledávka s tím, že bude v pořadí na srážky až po úhradě prvn ... pohledavky.info - Pohledávky ... ... Mám dojem, že by to měla být nepřednostní pohledávka s tím, že bude v pořadí na srážky až po úhradě první pohledávky. Dále j...SOUVISEJÍCÍ KNIHY