Sex, drogy a násilí

Sex, drogy a násilí - Ladislav Hess, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Hess,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sex, drogy a násilí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sex, drogy a násilí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Hess,. Číst Sex, drogy a násilí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autoři doc. MUDr. Ladislav Hess, CSc., vědecký pracovník IKEM Praha, a MUDr. Radim Uzel, CSc., gynekolog a sexuolog, zpracovali přehledným a čtivým způsobem problematiku účinku různých látek působících na stimulaci sexuálních funkcí člověka. V poslední době je všeobecná pozornost věnována především látkám, které nejen ovlivňují psychiku, jako jsou např. afrodiziaka, ale také těm, které umožňují páchání sexuálního násilí. Látky umožňující nebo usnadňující páchání sexuálního násilí jsou nazývány „date rape drugs“.Publikace se v obecné části zabývá mozkovými strukturami souvisejícími s násilným chováním a jejich ovlivněním hormony a drogami. Ve speciální části se pak zabývá jednotlivými látkami v kontextu s celkovou drogovou problematikou. Jsou zde publikovány jak historické okolnosti vzniku a použití těchto látek, tak i zajímavé kazuistiky související se zneužitím drog k páchání trestné činnosti.Kniha je určena nejen odborné veřejnosti, lékařům, psychologům a pedagogům přicházejícím do styku s těmito problémy, ale také laické veřejnosti, která se často v této oblasti dostává nejen k útržkovitým informacím, ale je ovlivňována také působením různých dezinformací. Publikace tak může nesporně představovat i cenný materiál sloužící k prevenci konání násilných sexuálních činů.


...ovacím režimu půjde o pět typů potenciálně nevhodného obsahu: vulgární jazyk, drogy a alkohol, strach, násilí a sex ... ČT zavádí piktogramy o obsahu pořadů, na sex upozorní ... ... . Podívejte se, jak nové piktogramy vypadají: Dalších 5 fotografií Sex Drogy násilí nenávist box mkm. Loading... Unsubscribe from box mkm? ... Sex trafficking isn't what you think it is | Meghan Sobel | TEDxMileHighWomen - Duration: 13:40. Kniha: Sex, drogy a násilí (Ladislav Hess a Radim Uzel). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Hledáte Sex, drogy a násilí od Radim Uzel,Ladislav He ... Sex, drogy a násilí - Ladislav Hess; Radim Uzel | Knihy.ABZ.cz ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Hledáte Sex, drogy a násilí od Radim Uzel,Ladislav Hess? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Sex, drogy a násilí Autoři doc. MUDr. Ladislav Hess, CSc., vědecký pracovník IKEM Praha, a MUDr. Radim Uzel, CSc., gynekolog a sexuolog, zpracovali přehledným a čtivým z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY