Umírání duší: Exkarnace 2

Umírání duší: Exkarnace 2 - Markus Heitz | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Markus Heitz
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Umírání duší: Exkarnace 2.pdf


Chcete si knihu přečíst?Umírání duší: Exkarnace 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Markus Heitz. Číst Umírání duší: Exkarnace 2 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poté co beze stopy zmizel manžel Marlene von Bechsteinové, pouští se tato putující duše do pronásledování údajného únosce Gregora Duboise. Pomocnou ruku jí při tom podávají bývalý rocker Ares Löwenstein a majitel pohřebního ústavu a smrtispáč Konstantin Korff, který musí navíc potají řešit i vlastní problémy. Pátrání v Lipsku, Vídni a Québeku s sebou ovšem přináší několik překvapení. A pak je tady také záhadný Inverno, který nadále loví putující duše, aby se dozvěděl, kdo ho připravil o paměť. Pátrání čeká i Siu, prastarou upírku. Hodlá zjistit, kam zmizeli její milenec Eric a schovanka Elena a jak s tím souvisí organizace libra. Ovšem její záchranná mise probíhá jinak, než si představovala: Zanese Siu na neznámá místa, z nichž takřka není cesty zpátky. A k tomu všemu ji čeká boj s nepřítelem, s nímž nepočítala.


...ednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách ... Exkarnace 2 - Umírání duší - Markus Heitz - Megaknihy.cz ... . Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Úvodná stránka › Knihy › Beletria pre dospelých › Horor › Exkarnace 2 - Umírání duší. Exkarnace 2 - Umírání duší ... Kniha: Umírání duší -- Exkarnace 2 - Markus Heitz. Fungujeme! Vážení zákazní ... Umírání duší - Markus Heitz | Knihy Dobrovský ... . Exkarnace 2 - Umírání duší ... Kniha: Umírání duší -- Exkarnace 2 - Markus Heitz. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Umírání duší: Exk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY