BIGza: Pokus o životopisný román

BIGza: Pokus o životopisný román - Petr Fuchs | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Fuchs
DIMENZE
6,7 MB
NÁZEV SOUBORU
BIGza: Pokus o životopisný román.pdf


Chcete si knihu přečíst?BIGza: Pokus o životopisný román ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Fuchs. Číst BIGza: Pokus o životopisný román Online je nyní tak snadné!

POPIS


BIGza je jméno autorova záporného dvojníka již od první třídy. Vymysleli si jej spolužáci a on si naň vzpomněl při sepisování svých monograficko – polygamních vzpomínek. Letí za čtenářem jako prvotina v dobré víře, že pobaví a možná také rozesměje. Je to knížka o neuvěřitelných kotrmelcích v životě hodného kluka, kterému za krkem sedí jeho druhé já. Autor na chvíli zapomněl na hořké chvilky svého života, vypráví průšvihy, které ovlivnily výsledky jeho uměleckého snažení. Těkají mezi architekturou, divadelní scénografií, filmem, rekonstrukcemi památek a muzejními expozicemi, pro které si píše vlastní scénáře. Nestálost torpéduje také jeho citové vztahy. Autor doufá, že se čtenář nebude červenat a poradí, jak přemoci - BIGzu. Některá autorova díla : Muzeum mistra Jana Husa v německé Kostnici, Jana Ámose Komenského v Uherském Brodě, Fulneku, Muzeum Bedřicha Smetany v Praze na Novotného Lávce, Náprstkovo muzeum Austrálie-Oceánie, Muzeum T.G.M. v Hodoníně. Český pavilon na Světovém EXPO v Jižní Korei. Husovo muzeum v Husinci. Mimo tuto výstavní tvorbu navrhl a realizoval přes třicet originálních vil, doma i v zahraničí.


... BIGza -- Pokus o životopisný román - Petr Fuchs ... PDF Životopisy - Autobiografické Romány ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ... Pokus o životopisný román. FUCHS Petr. Info: Fuchs Petr, 2019 (1.) - brož., 182 str. EAN: 9788027039791 ISBN: 978-80-270-3979-1 BIGza: Pokus o životopisný román Petr Fuchs Nakladatel: Petr Fuchs 2018 BIGza: Pokus o životopisný román 300,-262,-Skladem > 10 ks. Koupit. BIGza: Pokus o životopisný román Param ... BIGza - Petr Fuchs | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Koupit. BIGza: Pokus o životopisný román Parametry a specifikace Porovnat. Autor Petr Fuchs Hotovo! Počet stran 182 stran Hotovo! Rok vydání 2019 Hotovo! Typ Kniha Hotovo! Vazba ... BIGza Pokus o životopisný román. Petr Fuchs. ... Buďte informovaní o našich knižných...SOUVISEJÍCÍ KNIHY