Zeptejte se Boha, která cesta je správná

Zeptejte se Boha, která cesta je správná - Pavel Grulich | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Grulich
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Zeptejte se Boha, která cesta je správná.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zeptejte se Boha, která cesta je správná ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Grulich. Číst Zeptejte se Boha, která cesta je správná Online je nyní tak snadné!

POPIS


V dnešní době existuje mnoho sekt a církví. Člověk si může klást otázku, proč není jediná a je jich více. Je to z toho důvodu, že se jejich přesvědčení a tvrzení liší, čímž je narušena jednotnost. Při tom se každá ta církev či sekta domnívá, že právě to jejich je plná Pravda. Cest k Bohu je totiž mnoho, pro každého je jiná. Nejhorší však je ostatní násilím přesvědčovat, že jediná Pravda je jen na vaší straně. Tato kniha nepřivádí na svět žádnou novou sektu ani církev. Je rádcem a pomocníkem při hledání Boha, nejvyšší Pravdy a čistého následování Krista, jakožto mistra Lásky.


...vky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit ... Dravé cesty k moci převraty, které měnily dějiny levně ... ... . Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Zde se můžete podívat na často kladené otázky. ... Zeptejte se Boha, která cesta je správná. Zeptejte se Boha, která cesta je správná Autor: Grulich, Pavel Nakladatel: BEN-Technická literatura EAN: 9788073001728 ISBN: 80-7300-172-1 Popis: 1× kniha, brožovaná, 132 stran, česky Rozměry: 10,5 × 20 cm Rok vydání: 2005 (1. vydání) Kniha: Zeptejte se Boha, která cesta je správná - Pavel Grulich. Fungujeme! Vážení zákazníci, e ... Pavel Grulich: Zeptejte se Boha, která cesta je správná ... ... . vydání) Kniha: Zeptejte se Boha, která cesta je správná - Pavel Grulich. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace nalezne...SOUVISEJÍCÍ KNIHY