Zvrácená pyramida

Zvrácená pyramida - Bohuslav Blažek, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Bohuslav Blažek,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zvrácená pyramida.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zvrácená pyramida ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bohuslav Blažek,. Číst Zvrácená pyramida Online je nyní tak snadné!

POPIS


Již devátá společná kniha sociálního ekologa Bohuslava Blažka a psycholožky Jiřiny Olmrové opět vstupuje na pole u nás takřka nedotčeného problematického tématu a zároveň přichází s novými metodami. Autoři se zaměřili na genezi, současnost i budoucnost obchodování založeného na pyramidovém schématu, na které navazuje multi-level marketing. Jejich empirickým zdrojem je mimořádně zralý projev české občanské společnosti, internetové fórum obětí nazvané Anti Skyline (existující od roku 2000). Autorům se podařilo konfrontací českých i zahraničních (hlavně amerických a západoevropských) pramenů, stejně jako hlasů laických obětí i odborných kritiků, nejenom odhalit užívané lsti a vybrat nejúčinnější varování možných obětí, ale zároveň demonstrovat, jak se dá jako informačního zdroje i badatelského nástroje měkkých, participativních věd kriticky využívat internetu.


...cená pyramida-16% sleva. Kniha: Zvrácená pyramida Autor: Bohuslav Blažek; Jiřina Olmrov á ... zvrácenost - ABZ slovník českých synonym ... ... Zvrácená pyramida - Bohuslav Blažek, Jiřina Olmrová ... ... cená pyramida-16% sleva. Kniha: Zvrácená pyramida Autor: Bohuslav Blažek; Jiřina Olmrov á. Dva čeští sociologové specializující se na sociální ekologii rozebírají činnost Multi Level Marketingu (MLM). ... Hledáte Zvrácená pyramida od Bohuslav Blažek,Jiřina Olmrová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Zvrácená pyramida Bohuslav Blažek, Jiřina Olmrová Nakladatel: SLON 2006 Již devátá společná kniha sociálního ekologa Bohuslava Blažka a psycholožky Jiřiny Olmrové opět vstupuje na pole u nás takřka nedotčeného problematického témat...SOUVISEJÍCÍ KNIHY