Biologická a cílená léčba

Biologická a cílená léčba - Vladimír Tesař | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Tesař
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Biologická a cílená léčba.pdf


Chcete si knihu přečíst?Biologická a cílená léčba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Tesař. Číst Biologická a cílená léčba Online je nyní tak snadné!

POPIS


Klinicky a prakticky zaměřená kniha, s důrazem na využití informací v praxi, pokrývá všechny hlavní medicínské obory, ve kterých se v současné době biologická a cílená léčba terapeuticky využívá (hematologie, onkologie, revmatologie, dermatologie, gastroenterologie, pneumologie, nefrologie, kardiologie, neurologie, oftalmologie a transplantologie). Pečlivě sestavený autorský kolektiv pod editorským vedením profesora Vladimíra Tesaře je odbornou zárukou připravované monografie.


...o Biologická léčba. Biologická léčba (cílená léčba) využívá obranyschopnosti organismu k boji proti rakovině či některým autoimunitním chorobám díky tomu, že jsou v současné době lépe známé struktury a pochody na povrchu i uvnitř buňky ... Biologická léčba | Medicína, nemoci, studium na 1. LF UK ... . Na základě toho vědci nacházejí takové molekuly a pochody, které jsou typické pouze pro buňky spojené s ... Na téma lupénka a její možná léčba si v pravidelném pořadu U lékaře ve Studiu ZET na rádiu BBC povídali MUDr. Tomáš Šebek s paní doktorkou Jorgou Fialovou z Dermatovenerologické kliniky Fakultní Nemocnice Bulovka a 2. Lékařské Fakulty Univerzity Karlovy. další videa Cílená biologická léčba je nejnovější ze všech léčebných metod a přisuzuje se jí ... Co je to Biologická léčba | Laik - Biologická léčba ... . Tomáš Šebek s paní doktorkou Jorgou Fialovou z Dermatovenerologické kliniky Fakultní Nemocnice Bulovka a 2. Lékařské Fakulty Univerzity Karlovy. další videa Cílená biologická léčba je nejnovější ze všech léčebných metod a přisuzuje se jí velká budoucnost. Používá se samostatně nebo v kombinaci s jinými léčebnými metodami. Pomáhá zastavit rakovinu působení...SOUVISEJÍCÍ KNIHY