Duch znojemských katakomb

Duch znojemských katakomb - Vlastimil Vondruška | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vlastimil Vondruška
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Duch znojemských katakomb.pdf


Chcete si knihu přečíst?Duch znojemských katakomb ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlastimil Vondruška. Číst Duch znojemských katakomb Online je nyní tak snadné!

POPIS


Oldřich z Chlumu přijíždí spolu s panošem Otou jako jeden z vyslanců českého krále do Znojma, kde se koná jednání o smíru mezi moravskou a rakouskou šlechtou. Vše je předem dohodnuto a jde jen o to, aby se ochota ze smíru veřejně potvrdila. Purkrabí znojemského hradu proto očekává spíše dvorskou slavnost než ostrou půtku vyslanců. Jenže hned druhý den zmizí jeden z mladých českých šlechticů. Je to o to víc znepokojivé, že o čtyři roky dříve tu stejně nevysvětlitelně zmizel jeho starší bratr. K dovršení všeho se duch staršího bratra objeví přímo na hradě a pak zmizí v tajemných katakombách, jimiž je město pod zemí doslova protkáno.


...ojemských katakomb. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Duch znojemských katakomb - Vlastimil Vondruška od 237 Kč ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Skvělou knihu Duch znojemských katakomb můžete mít brzy doma. Tisíce výdejních míst. Doprava nad 999 Kč zdarma. Nakupujte přímo u nakladatele. Duch znojemských katakomb kniha od: Vlastimil Vo ... Duch znojemských katakomb - Hříšní lidé Království českého ... ... . Doprava nad 999 Kč zdarma. Nakupujte přímo u nakladatele. Duch znojemských katakomb kniha od: Vlastimil Vondruška. 85 % 201 hodnocení ... Duch znojemských katakomb - audiokniha obsahuje příběh z detektivního cyklu Hříšní lidé Království českého. Autor Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík. Oldřich z Chlumu přijíždí spolu s panošem Otou j...SOUVISEJÍCÍ KNIHY