Hrad fantomů - Cesta šamana 4

Hrad fantomů - Cesta šamana 4 - Vasilij Mahaněnko | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vasilij Mahaněnko
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrad fantomů - Cesta šamana 4.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hrad fantomů - Cesta šamana 4 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vasilij Mahaněnko. Číst Hrad fantomů - Cesta šamana 4 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Barliona. Virtuální svět narvaný k prasknutí monstry, bitvami a samozřejmě hráči. Ale co je klan hráčů bez pořádného hradu? Nic. Každý správný šéf by proto měl svojí gildě sehnat pořádnou základnu. Není divu, že šaman Mahan, velitel Legend Barliony, přijme od malabarského císaře záhadný hrad Altameda. Má to ovšem jeden háček: hrad zamořili fantomové, které musí Mahanův klan nejdřív zlikvidovat. Jenže tenhle zdánlivě jednoduchý klanový úkol nastartuje celou sérii událostí, která má mnohem větší dosah, než si kdokoliv z Legend myslel. Událostí tak spletitých, že šaman v jejich středu může spoléhat jen na intuici a instinkty. Co jiného také může dělat hráč, po kterém pasou tři nejlepší klany na serveru?


...na spisovatele Mahaněnka v novém žánru LitRPG nedopadla špatně ... Hrad fantomů | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Sice se tu nemůžeme vyhnout určitým neduhům, jako určité míry trapnosti nad určitými prupovídkami, které by měli být cool a drsné.. nicméně tu máme knihu z fantasy světa s neotřelým novým přístupem a občasnými zvraty a překvapeními. Hrad Fantomů, čtvrtý díl oblíbené litrpg série Cesta šamana Cesta šamana 4 - Hrad fantomů - Vasilij Mahaněnko Nemáme radost z toho, že vás musí otravovat tohle upozornění, ale nic moc s tím neuděláme:( No však už to znáte:"Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze ... Kniha Hrad fantomů: Cesta šamana ... Kniha Hrad fantomů | Fantasyobchod.cz ... ... Kniha Hrad fantomů: Cesta šamana ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY