Jak se prodavač papíru stal buddhou: Korejské buddhistické legendy

Jak se prodavač papíru stal buddhou: Korejské buddhistické legendy - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak se prodavač papíru stal buddhou: Korejské buddhistické legendy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak se prodavač papíru stal buddhou: Korejské buddhistické legendy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Jak se prodavač papíru stal buddhou: Korejské buddhistické legendy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Součástí tradice korejského buddhismu a korejské literatury jsou legendy o moudrosti a soucitu buddhů i o síle čistého lidského srdce, o karmické odplatě i o neúnavném duchovním hledání mnichů a laiků. Tato kniha poprvé v češtině představuje čtyřicet devět legend přeložených z výborů součaných korejských autorů a také z překladu Odkazu Tří království (Samguk jusda) do moderní korejštiny. Pro pochopení souvislostí je náš výbor uveden přehledem vývoje buddhismu v Koreji. Atmosféru klášterů v horách jako míst jedinečné harmonie mezi kulturou a přírodou přibližují cestopisné črty překladatelky a fotografie z míst, k nimž se vztahují příběhy o utrpení lidského života i o možnosti osvobození.


...rodavač papíru stal buddhou Nakladatel: DharmaGaia EAN: 9788086685502 ISBN: 80-86685-50- Překlad: Gruberová, Ivana M ... pro koreanisty | Ústav asijských studií ... . Popis: 1× kniha, vázaná, 240 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2006 (1. vydání) Jak se prodavač papíru stal buddhou Korejské buddhistické legendy. Recenze: ... buddhismus - Jak se prodavač papíru stal buddhou - Korejské buddhistické legendy. Obsah stránky: Anotace ... Součástí tradice korejského buddhismu a korejské literatury jsou legendy o moudrosti a soucitu buddhů i o síl ... Jak se prodavač papíru stal buddhou Korejské buddhistické ... ... ... Součástí tradice korejského buddhismu a korejské literatury jsou legendy o moudrosti a soucitu buddhů i o síle čistého lidského srdce, o ... Komentáře (1) Kniha Jak se prodavač papíru stal buddhou - Korejské buddhistické legendy Jak se prodavač papíru stal buddhou. 228 Kč 215 Kč. Korejské buddhistické legendy. 1. vyd. 2006, ISBN 80-86685-50-0, váz., fotografie, 226 str. ... Součástí tradice korejského buddhismu a korejské lite...SOUVISEJÍCÍ KNIHY