Povídky veselé i vážné II.

Povídky veselé i vážné II. - Miroslav Skačáni | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Skačáni
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Povídky veselé i vážné II..pdf


Chcete si knihu přečíst?Povídky veselé i vážné II. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Skačáni. Číst Povídky veselé i vážné II. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jak napovídá název, v knize jsou zařazeny povídky lehčího provedení s humorným obsahem, které střídají další útvary, zaměřeny k tomu, aby se čtenář zamyslel nad problematikou, která je v současné době v naší společnosti aktuální - otázka dlouhověkosti, zločinu, mezinárodní situace či netradičním způsobem pojaté krátké cestopisy z míst, které autor osobně navštívil. Jednu z povídek, která si jednoznačně získala dle zpětných informací autora sympatie nejvyššího počtu čtenářů v prvním díle, autor zařadil i v tomto díle.


...Povídky veselé i vážné II. - Miroslav Skačáni ... Online PDF Původ totalitarismu I-III - Prazska PDF ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Povídky veselé i vážné II. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je ... Kniha: Povídky veselé i vážné - Miroslav Skačáni | Knihy ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Povídky veselé i vážné II. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Povídky veselé...SOUVISEJÍCÍ KNIHY