Přežít!

Přežít! - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Přežít!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Přežít! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Přežít! Online je nyní tak snadné!

POPIS


V divočině, na souši, na moři, ve vzduchu, mezi teroristy – jak zůstat naživu v jakékoli nebezpečné situaci. V této knize najdete přes 1000 barevných ilustrací, které ukazují techniky, taktiku a finty a 50 tréninkových projektů, rozfázovaných do postupů po jednotlivých krocích, pro použití v tísňových situacích. Naučí vás soběstačnosti v divočině: dovednosti potřebné pro přežití i techniky základní lesní moudrosti při vyhledání úkrytu či vody, rozdělání ohně a zajištění potravy, naučí jak se chránit před divokou zvěří i před přírodními živly, jak vyrobit improvizované nástroje a vybavení, jak připravit přírodní léky pro naléhavé případy. Seznámí vás prostě s dovednostmi jak se chránit a zůstat naživu, když se z jakéhokoli důvodu ocitneme v ohrožení života. Ať při hrozbě teroristického útoku, nebo v roli rukojmího, při sebeobraně na ulici, či při nebezpečí doma. Kniha obsahuje i rady odborníků jak vyhodnocovat riziko, jak se nebezpečným situacím vyhnout i jak adekvátně reagovat při konfrontaci. Prostě jak přežít!


...ÍT! NOČNÍ MŮRA VE VÝŠCE ŠESTI KILOMETRŮ - Duration: 47:24 ... 10 kroků, jak překonat zradu partnera, která nás ... ... . Polgy the Lamp hunter 22,436 views. 47:24. Kým nas viera nerozdelí I ONLINE FILM - Duration: 1:29:42. Přežít. Guns & Survival. Rádi si zajdete na střelnici? Nebo pořízení zbrojního průkazu teprve zvažujete? Vybíráte si zbraň a chcete se dopodrobna zorientovat v nabídce na trhu? Přemýšlíte o osobní bezpečnosti a chcete znát tipy, jak se bránit v konkrétních rizikových situacích? Chcete získat přehled o outdoorových ... Nikdo nevěří, že by někdo mohl přežít. Počasí se zho ... Jak přežít chemoterapii? | JAK NA RAKOVINU ... ... Nikdo nevěří, že by někdo mohl přežít. Počasí se zhoršuje a omezené zásoby se tenčí každým dnem. Dva členové týmu se proto rozhodnou přejít Andy a vrátit se s pomocí pro zbytek. Jejich statečný kousek se jim podaří. Vrátí se zpět i s pomocí. Mezitím ale 29 lidí zemře a zbylým 16 se poda...SOUVISEJÍCÍ KNIHY