Buďte laskavější sami k sobě: Staňte se svým nejlepším přítelem

Buďte laskavější sami k sobě: Staňte se svým nejlepším přítelem - Padraig O´Morain | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Padraig O´Morain
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Buďte laskavější sami k sobě: Staňte se svým nejlepším přítelem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Buďte laskavější sami k sobě: Staňte se svým nejlepším přítelem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Padraig O´Morain. Číst Buďte laskavější sami k sobě: Staňte se svým nejlepším přítelem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato knížka vám pomůže přijmout sebe sama bez odsuzování a předsudků, naučí vás odpouštět si a mít se rádi. Autor, zkušený psychoterapeut, vám poradí, jak zvládat nejrůznější trable, jimž v životě běžně čelíte, ať už se jedná o přehnanou kritičnost, pocit vlastní nedokonalosti, nebo problémy v partnerských vztazích. Poznáte techniky, díky kterým si dokážete vypěstovat pocit sebepřijetí, utišit splašené myšlenky, naučit se neodsuzovat sebe ani ostatní a vnést více laskavosti do vztahů s druhými lidmi. Pomůže vám také smířit se s tím, že některé problémy nikdy nevyřešíte. Díky řadě osobních příběhů si uvědomíte, že v tom nejste sami a že občas pochybuje, kritizuje či odsuzuje každý člověk. Na závěr knihy pak získáte stručný sedmidenní program vedoucí k většímu soucitu se sebou, vyrovnanosti, spokojenosti a osobní svobodě.


...askavější sami k sobě Tato knížka vám pomůže přijmout sebe sama bez odsuzování a předsudků, naučí vás odpouštět si a mít se rádi ... nejlevnejsi maskace jehlicky - vyhledávání | spokojeny ... ... . Poznejte techniky, díky nimž si dokážete vypěstovat... Buďte laskavější sami k sobě: Staňte se svým nejlepším přítelem Padraig O´Morain Nakladatel: Grada 2019 Buďte laskavější sami k sobě Autor: O´Morain, Padraig Nakladatel: Grada EAN: 9788027120840 ISBN: 978-80-271-2084- Překlad: Vlčková, Lenka Popis: 1× kniha, brožovaná, 192 stran, česky Rozměry: 14,4 × 20,7 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Hledáte Buďte laskavější sami k sobě - Staňte se svým nejlepším přítelem od Padraig O´Morain? Dnes objednáte, zítra vyzved ... Buďte laskavější sami k sobě za 9,53€ | Gorila ... . vydání) Hledáte Buďte laskavější sami k sobě - Staňte se svým nejlepším přítelem od Padraig O´Morain? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé...SOUVISEJÍCÍ KNIHY