Česko-albánský slovník a konverzace

Česko-albánský slovník a konverzace - Milena Hoxha, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Milena Hoxha,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Česko-albánský slovník a konverzace.pdf


Chcete si knihu přečíst?Česko-albánský slovník a konverzace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milena Hoxha,. Číst Česko-albánský slovník a konverzace Online je nyní tak snadné!

POPIS


Slovníková část příručky obsahuje přibližně 3 600 českých výrazů a asi 4 200 albánských ekvivalentů, které tvoří nejfrekventovanější slovní zásobu současné spisovné albánštiny. Vzhledem k tomu, že značná část albánského obyvatelstva ze severní Albánie a Kosova mluví severním dialektem, byly do slovníku zařazeny i nejodlišnější výrazy užívané v této oblasti. Svým rozsahem a zpracováním má slovník sloužit k porozumění obsahu jednoduchého textu a k základnímu dorozumění v běžných situacích. Příručka obsahuje též pojednání o albánské výslovnosti a mluvnické minimum.


... přibalíte Váš online slovník Albánsky do Vašeho batohu na cesty: Klikněte pravou myší na symbol reproduktoru a uložte si data na Vašem počítači ... Albánština | Knihy.ABZ.cz ... . Poté si data v MP3 formátu můžete z počítače zkopírovat přímo do Vašeho MP3 přehrávače nebo na iPod. Poté budete mít Váš slovník vždy při sobě! Česko-albánský slovník a konverzace Autor: Hoxha, Milena a Jakupi-Gojani, Lendita Nakladatel: Leda EAN: 9788073350352 ISBN: 80-7335-035-1 Popis: 1× kniha, brožovaná, 192 stran, česky Rozměry: 10,5 × 14,5 cm Rok vydání: 2004 (1. vydání) Albánština (albánsky gjuha shqipe nebo shqip) je indoevropský jazyk, kterým mluví přes 6 milionů lidí v Albánii a Kosovu.Významné albá ... Albánsko-český česko-albánský slovník / Nejlevnější knihy ... . vydání) Albánština (albánsky gjuha shqipe nebo shqip) je indoevropský jazyk, kterým mluví přes 6 milionů lidí v Albánii a Kosovu.Významné albánské menšiny se však nacházejí také v sousedních ze...SOUVISEJÍCÍ KNIHY