Ďáblovo opatství

Ďáblovo opatství - Josep M. Morreres | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Josep M. Morreres
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Ďáblovo opatství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ďáblovo opatství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josep M. Morreres. Číst Ďáblovo opatství Online je nyní tak snadné!

POPIS


V románu Ďáblovo opatství nás autor zavádí do prostředí ženského kláštera, kde dojde ke zločinu. Večerní krajinou putuje krajem sestra Joana de Vilacans v doprovodu své žákyně Agnes, aby ve vzdáleném klášteře vyšetřila případ mnišky, na jejímž těle se objevují stigmata. Pro nepřízeň počasí se obě musí uchýlit do opatství Cobricel, jehož abatyši pojí se sestrou Joanou dlouholeté přátelství. A právě ten večer je abatyše nalezena zavražděná, a k tomu v cele zamčené zevnitř. Jedinou stopou se zdá být tajemný nápis na zdi cely. Kdo abatyši zavraždil? A čí zájmy za vraždou stály? Autor nám na stránkách knihy připraví nejedno překvapení – vždyť překvapením je i to, kdo případ vyřeší. Vydání knihy podpořil Institut Ramon Llull.


...u Ďáblovo opatství nás autor zavádí do prostředí ženského kláštera, kde dojde ke zločinu ... Recenze knihy Ďáblovo opatství (Josep Maria Morreres ... ... . Večerní krajinou putuje krajem sestra Joana de Vilacans v doprovodu své žákyně Agnes, aby ve vzdáleném klášteře vyšetřila případ mnišky, na jejímž těle se objevují stigmata. Koupit Koupit eknihu. V románu Ďáblovo opatství nás autor zavádí do prostředí ženského kláštera, kde dojde ke zločinu. Večerní krajinou putuje krajem sestra Joana de Vilacans v doprovodu své žákyně Agnes, aby ve ... Ďáblovo opatství - Morreres Josep M. - knihkupectví ... ... . Večerní krajinou putuje krajem sestra Joana de Vilacans v doprovodu své žákyně Agnes, aby ve vzdáleném klášteře vyšetřila případ mnišky, na jejímž těle se objevují stigmata. V románu Ďáblovo opatství nás autor zavádí do prostředí ženského kláštera, kde dojde ke zločinu. Večerní krajinou putuje krajem sestra Joana de Vilacans v doprovodu své žákyně Agnes, aby ve vzdáleném klášteře vyšetřila případ mnišky, na jejímž těle s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY