Jóga a jógová terapie: Principy zdravého pohybu

Jóga a jógová terapie: Principy zdravého pohybu - Lenka Oravcová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lenka Oravcová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jóga a jógová terapie: Principy zdravého pohybu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jóga a jógová terapie: Principy zdravého pohybu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Oravcová. Číst Jóga a jógová terapie: Principy zdravého pohybu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Jóga a jógová terapie popisuje zákonitosti postury a pohybu lidského těla, které vycházejí ze spojení tradiční jógy s moderní fyzioterapií, především s vývojovou kineziologií, tzv. integrální anatomií a biotensegritou. Popisované principy zdravého pohybu nejsou určeny pouze pro jógové cvičení a terapii, ale jsou aplikovatelné na jakoukoliv pohybovou aktivitu, tanec, sport i držení těla během dne. Vychází z předpokladu, že pohyb, a tím pádem i tělesné zdraví lze ovlivňovat pouze poznáním a integrací všech složek osobnosti, což je podstatou jógy. Nabízí přirozený způsob, jak utvářet zdravé vzorce pohybu a držení těla. Vedle teoretické části kniha obsahuje i rozsáhlou část praktickou s popisem důležitých pozic a cviků.


...datelství Poznání vyšla kniha Principy zdravého pohybu, jóga a jógová terapie, která popisuje zákonitosti postury a pohybu lidského těla, které vycházejí ze spojení tradiční jógy s moderní fyzioterapií, především s vývojovou kineziologií, tzv ... Jóga a jógová terapie - Lenka Oravcová | Knihy Dobrovský ... . integrální anatomií a biotensegritou.Popisované principy zdravého pohybu nejsou určeny pouze pro jógové ... jóga, jógová terapie, zdravotní cvičení, pilates. ... pořádám kurzy a semináře o principech zdravého pohybu. Více zde . O józe Jóga a principy pohybu. Jóga může mít tisíce tváří a podob. V indickém prostředí je výrazu jóga používáno velmi často, a to pro jakoukoliv techniku, či praktické ... Principy zdravého pohybu. Jóga a jógová terapie - Lenka ... ... . ... pořádám kurzy a semináře o principech zdravého pohybu. Více zde . O józe Jóga a principy pohybu. Jóga může mít tisíce tváří a podob. V indickém prostředí je výrazu jóga používáno velmi často, a to pro jakoukoliv techniku, či praktické snažení vedoucí ke ... Své zkušenosti a poznatky jsem shrnula v knize Jóga a jógová terapie - principy zdravého pohybu. Je to snaha o propojení tradičních jógových konceptů (paňčakóša a aštángajóga) s integrální anatomií, biotensegritou, vývoj...SOUVISEJÍCÍ KNIHY