Finanční účetnictví veřejného sektoru

Finanční účetnictví veřejného sektoru - Miroslav Máče | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Máče
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Finanční účetnictví veřejného sektoru.pdf


Chcete si knihu přečíst?Finanční účetnictví veřejného sektoru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Máče. Číst Finanční účetnictví veřejného sektoru Online je nyní tak snadné!

POPIS


S knihou získáváte úplný přehled finančního účetnictví ve veřejném sektoru. Problematika účetnictví není popisována citací zákona, vyhlášek a standardů, ale přehledným a vysvětlujícím textem, vhodným pro běžného uživatele. Jde o jedinou přehledovou knihu účetnictví veřejného sektoru na našem knižním trhu. Z obsahu vyberme kapitoly týkající se účtování příspěvkových organizací, obcí, měst a krajů, konsolidace ve veřejné správě a mnohé další zásadní oblasti pro veřejný sektor.


...í účetnictví veřejného sektoru Úplná problematika účetnictví je popisována přehledně pro běžného uživatele ... Účetnictví veřejného sektoru | 2014 | Ministerstvo financí ČR ... . Z obsahu vyberme kapitoly týkající se účtování příspěvkových organizací, obcí, měst... Účetnictví a účetnictví státu. ... Klikněte zde pro zobrazení více informací o Finanční kontrola veřejného sektoru. Další informace. Rozpočtové rámce - Statistické informace. Fiskální údaje a další informace požadované zákonem č. 23/2017 Sb., o pravidlech rozpočtové odpovědnosti. ... ... Účetnictví veřejného sektoru (ÚSC, organizační složky ... ... . Fiskální údaje a další informace požadované zákonem č. 23/2017 Sb., o pravidlech rozpočtové odpovědnosti. ... Účetnictví veřejného sektoru se od finančního účetnictví podnikatelských subjektů liší v mnoha ohledech. Rozdílosti jsou v samotném účtování ale také ve zdanění. Zatímco základním cílem firem je dosažený zisk a rozpočet je jen nástrojem finančního plánování, organizacím veřejného sektoru chybí zisk jako základní cíl a musí si proto pomáhat ... Jde o jedinou přehledovou knihu účetni...SOUVISEJÍCÍ KNIHY