Hrajeme si s Filipem 7: Poznáváme a kreslíme

Hrajeme si s Filipem 7: Poznáváme a kreslíme - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrajeme si s Filipem 7: Poznáváme a kreslíme.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hrajeme si s Filipem 7: Poznáváme a kreslíme ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Hrajeme si s Filipem 7: Poznáváme a kreslíme Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zábavná cvičení pro děti od 4 do 7 let. Blok se čtyřiceti vytrhávacími listy obsahuje odborně připravené náměty k rozvoji myšlení a prostorového vnímání, při nichž je třeba vyhledávat důležité informace v obrázku a zpracovávat je podle pokynů dospělého, rozpoznávat a dokreslovat správné části. Děti si při plnění těchto úkolů prohlubují myšlenkové pochody a procvičují jemnou motoriku. Postupně vycházejí další pracovní bloky Hrajeme si s Filipem. Každý z nich je zaměřen na určité důležité dovednosti. Děti v předškolním věku se tak hravou formou připraví na zvýšené požadavky ve škole, menší školáci si během prvních let školní docházky mohou pocvičit své schopnosti.


...i s Filipem VII má v podtitulu heslo „poznáváme a kreslíme" ... Hrajeme si s básničkou - Pospíšilová Zuzana | Knihy Grada ... . Děti mají za úkol vybarvovat obrázky podle určitých kritérií, např. vybarvit všechna zvířátka, která mají čtyři nohy. Autorka zařadila i úkoly, v nichž se děti setkají s velkými písmeny, nejde však o výuku čtení. Hrajeme si s Filipem 7 Nakladatel: Portál EAN: 9788073670061 ISBN: 80-7367-006-2 Ilustrace: Penner, Angelika Popis: 1× kniha, brožovaná, 80 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2005 Kniha: Hrajeme si s Filipem 7 -- Poznáváme a kreslíme - Penner; Angelika Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Hrajeme si s Filipem 9 Nakladatel: Portál EAN: 9788073671105 I ... Kniha: Hrajeme si s Filipem 9 - Penner; Angelika | Knihy ... ... . Hrajeme si s Filipem 9 Nakladatel: Portál EAN: 9788073671105 ISBN: 80-7367-110-7 Originál: Vorschulspass mit Willi Wiesel, Sehen un...SOUVISEJÍCÍ KNIHY