Jak dobře investovat do bydlení

Jak dobře investovat do bydlení - Martin Lux, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Lux,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak dobře investovat do bydlení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak dobře investovat do bydlení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Lux,. Číst Jak dobře investovat do bydlení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha podává ucelenou analýzu fungování trhu s nemovitostmi určenými k bydlení a odkrývá některé zákonitosti, rizika i pasti, jež vyplývají z vlastnictví bydlení obecně i v konkrétním českém prostředí. Publikace je zamýšlena jako užitečná pomůcka pro všechny, kteří si chtějí koupit byt či dům, ať už pro vlastní potřebu, či pro následný pronájem. Těm, kteří již dům nebo byt vlastní, může poskytnout informace o tom, jak se vytváří hodnota jejich nemovitosti, jaké faktory ji nejvíce ovlivňují, jakým rizikům jako vlastníci čelí a jak si mohou ochránit svou v zásadě největší rodinnou investici.


... knihy „Jak dobře investovat do bydlení" zpracovali téma vskutku široké - od investiční psychologie, přes investiční matematiku, až po odhady výnosů, rizik ... Jak dobře investovat do bydlení - Knihkupectví Luxor ... . Jakkoliv jsou dnes v knize některé konkrétnosti zastaralé, pohled na investování do vlastního bydlení je nadčasový a kvalitně zpracovaný. Jak dobře investovat do bydlení - Lux, Martin; Sunega, Petr ; Kniha podává ucelenou analýzu fungování trhu s nemovitostmi určenými k bydlení a odkrývá některé zákonitosti, rizika i pasti, jež vyplývají z vlastnictví bydlení obecně i v ... Pokud vás ke knize dovedl její název a očekáváte jednoduchý a praktický návod, jak investovat do nemovitostí, jste na špatné adrese. Samotný název knihy ... Jak dobře investovat do bydlení - Hypoindex.cz ... ... Pokud vás ke knize dovedl její název a očekáváte jednoduchý a praktický návod, jak investovat do nemovitostí, jste na špatné adrese. Samotný název knihy je lehce zavádějící, protože slova investovat a (v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY