Marcy a hádanka od sfingy: Bájná pokladnice profesora Brownstona

Marcy a hádanka od sfingy: Bájná pokladnice profesora Brownstona - Joe Todd-Stanton | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Joe Todd-Stanton
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Marcy a hádanka od sfingy: Bájná pokladnice profesora Brownstona.pdf


Chcete si knihu přečíst?Marcy a hádanka od sfingy: Bájná pokladnice profesora Brownstona ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joe Todd-Stanton. Číst Marcy a hádanka od sfingy: Bájná pokladnice profesora Brownstona Online je nyní tak snadné!

POPIS


Milá čtenářko, milý čtenáři, když zvedneš v noci hlavu, zjistíš, že obloha je plná zářících zvířat. Ale víš, kdo je na tmavém nebi pastýřem? Malá Marcy je dcerou věhlasného dobrodruha Artura z rodu Brownstonů, známého svou neohroženou povahou. Když ten však zmizí v Egyptě, místě plném kouzel a starodávných bohů, musí Marcy proniknout na sluneční bárku a odletět ke sfinze, která jí dá zapeklitou hádanku. Jenom tehdy, když ji rozluští, shledá se znovu se svým tatínkem. Vydej se na dobrodružnou cestu, setkej se s egyptskými božstvy a pronikni do podsvětí této tajemné země. Budeš mít tu nejlepší průvodkyni – malou holčičku, jež sama poznala, že statečnost není výsadou silných, ale těch nejmenších, kteří dokážou svůj strach překonat.


...our review of Marcy a hádanka od sfingy (Bájná pokladnice profesora Brownstona, #2) Write a review Nov 18, 2018 Jasmine from How Useful It Is rated it it was amazing · review of another edition Marcy a hádanka od sfingy -- Bájná pokladnice profesora Brownstona - Todd-Stanton, Joe ; Malá Marcy je dcerou věhlasného dobrodruha Artura z rodu Brownstonů, známého svou neohroženou povahou ... Marcy a hadanka od sfingy todd stanton joe levně ... ... . Když ten však zmizí v Egyptě, místě plném kouzel a starodávných bohů, musí ... Bájná pokladnice profesora Brownstona / Artur a zlaté lano 2. Žánr: Romány, Pro děti a mládež: Vydáno: 2019, Paseka: Orig. název: Marcy and the riddle of the Sphinx, 2017: více informací... Bájná pokladnice profesora Brownstona je nádherně ilustrovaná ... Marcy a hádanka od sfingy (Bájná pokladnice profesora ... ... ... Bájná pokladnice profesora Brownstona / Artur a zlaté lano 2. Žánr: Romány, Pro děti a mládež: Vydáno: 2019, Paseka: Orig. název: Marcy and the riddle of the Sphinx, 2017: více informací... Bájná pokladnice profesora Brownstona je nádherně ilustrovaná...SOUVISEJÍCÍ KNIHY