Moje emoce: Co se to se mnou děje?

Moje emoce: Co se to se mnou děje? - Isabelle Filliozat, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Isabelle Filliozat,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje emoce: Co se to se mnou děje?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moje emoce: Co se to se mnou děje? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Isabelle Filliozat,. Číst Moje emoce: Co se to se mnou děje? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha nabízí více než 100 aktivit, při kterých odhalíš, co se odehrává ve tvém nitru. Máš někdy chuť všechno rozbít? Utíkat, co ti nohy stačí? Obejmout nejlepšího přítele? Skákat radostí? Plakat? A chceš se dozvědět, co se to s tebou děje? To vše jsou projevy tvých emocí. Otevři tento sešit a všemu porozumíš! Naučíš se, kde se emoce berou a jak je ovládnout. Ale pozor, nejde o to emoce potlačit; tato kniha ti pomůže je poznat a být se svými emocemi ve zdravém vztahu, který ti umožní vést šťastný a vyrovnaný život. Kreativní kniha plná aktivit je určena dětem, jež si ji zvládnou samy přečíst, ale obsahuje i brožuru pro rodiče, kde je problematika dětských emocí vysvětlena podrobněji. Napsaly ji zkušené psychoterapeutky a doprovázejí ji vtipné komiksové ilustrace. Uvidíš, že i emoce mohou být tvými přáteli!


...abízí více než 100 aktivit, při kterých děti odhalí, co se odehrává v jejich nitru ... Only Sex? JB|FF [DOKONČENO] - Nevím co se to se mnou děje ... ... . I děti mají někdy chuť všechno rozbít či utíkat. Nebo obejmout přítele či skákat radostí. Plakat. To vše jsou projevy emocí. S touto knihou se děti naučí emocím rozumět. Naučí se, kde se emoce berou a jak je ovládnout. A chceš se dozvědět, co se to s tebou děje? To vše jsou projevy tvých emocí. Otevři tento sešit a všemu porozumíš! Naučíš se, kde se emoce berou a jak je ovlá ... Moje emoce | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Otevři tento sešit a všemu porozumíš! Naučíš se, kde se emoce berou a jak je ovládnout. Ale pozor, nejde o to emoce potlačit; tato kniha ti pomůže je poznat a být se svými emocemi ve zdravém vztahu, který ti umožní vést šťastný a vyrovnaný ... A chceš se dozvědět, co se to s tebou děje? To vše jsou projevy tvých emocí. Otevři tento sešit a všemu porozumíš! Naučíš se, kde se emo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY