Nešikovné dítě

Nešikovné dítě - Amanda Kirbyová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Amanda Kirbyová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nešikovné dítě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nešikovné dítě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amanda Kirbyová. Číst Nešikovné dítě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dítě "nešikovné" bývá často považováno za líné nebo celkově opožděné. Přitom snad každé desáté dítě trpí specifickou poruchou jemné motoriky, dyspraxií, nebo obecněji vývojovou poruchou koordinace. Tyto děti (a později i dospělí) mají problémy se zvládnutím základních úkonů sebeobsluhy, nedaří se jim zapojovat se do dětských her a bývají proto sociálně izolované a stávají se snadným terčem stálé kritiky dospělých a šikany vrstevníků. Autorka ve své ojedinělé knize podává řadu praktických rad pro výchovu a pomoc těmto dětem i odbornější informace o příčinách a diagnostických postupech.


...ny informace o produktu Kniha Nešikovné dítě, Dyspraxie a další poruchy motoriky, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Nešikovné dítě, Dyspraxie a další poruchy motoriky ... Kniha Nešikovné dítě - Amanda Kirby | Dobré Knihy.cz ... . Máte doma předškoláka, který se nemůže stále naučit zavazovat tkaničky? Nechte se inspirovat maminkou Kirsten Johnson, která naučila svého syna jednoduchý trik. Dítě "nešikovné" bývá často považováno za líné nebo celkově opožděné. Přitom snad každé desáté dítě trpí specifickou poruchou jemné motoriky, dyspraxií, nebo obecněji vývojovou poruchou koordinace. Tyto děti (a později i dospělí) mají problémy se zvládnutí ... Kniha: Nešikovné dítě - Kirbyová; Amanda | Knihy.ABZ.cz ... . Přitom snad každé desáté dítě trpí specifickou poruchou jemné motoriky, dyspraxií, nebo obecněji vývojovou poruchou koordinace. Tyto děti (a později i dospělí) mají problémy se zvládnutím základních úkonů sebeobsluhy, nedaří se jim ... Dítě "nešikovné" bývá často považováno za líné nebo celkově opožděné. Přitom snad každé desáté dítě trpí specifi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY