Pletené šátky a šály: Módní doplňky ke každému outfitu

Pletené šátky a šály: Módní doplňky ke každému outfitu - Melanie Marxer, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Melanie Marxer,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pletené šátky a šály: Módní doplňky ke každému outfitu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pletené šátky a šály: Módní doplňky ke každému outfitu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Melanie Marxer,. Číst Pletené šátky a šály: Módní doplňky ke každému outfitu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pletené šátky na každé roční období! Pletené šátky jsou zcela nepostradatelné! Ať už jde o lehký šátek na letní období, neformální šátek s kapucí či měkoučký pléd v etno stylu – všechny tyto modely, které budete mít vždy při ruce, skvěle doplní váš outfit! Pomocí jednoduchých, ale efektních technik vytvoříte skutečně jedinečné módní doplňky svého šatníku. Rychlý výsledek: 18 módních pletených šátků se srozumitelnými návody a užitečnými tipy a triky. V kostce: Důležité informace o pomůckách, přízích a zkušebních vzorcích. Pro začátečnice: Krok za krokem jsou v knize popsány všechny základní techniky pletení – slovem i obrazem.


...ihy: Pletené šátky a šály - módní doplňky ke každému outfitu "Pletené šátky na každé roční období! Pletené šátky jsou zcela nepostradatelné! Ať už jde o lehký šátek na letní období, neformální šátek s kapucí či měkoučký pléd v etno stylu - všechny tyto modely, které budete mít vždy při ... Navody na pletene saticky | Sleviste.cz ... ... Kniha Pletené šátky a šály: módní doplňky ke každému outfitu na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Pletené šátky a šály:... Kniha: Pletené šátky a šály -- módní doplňky ke každému outfitu - Ursula Marxer; Melanie Marxer Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či ... Marxer, Melanie Marxer Ursula: Pletené šátky a šály ... ... .alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Pletené šátky a šály:... Kniha: Pletené šátky a šály -- módní doplňky ke každému outfitu - Ursula Marxer; Melanie Marxer Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Pletené šátky a ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY