Strovoloský mág: Zázračný svět duchovního léčitele Daskala

Strovoloský mág: Zázračný svět duchovního léčitele Daskala - Kyriacos C. Markides | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kyriacos C. Markides
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Strovoloský mág: Zázračný svět duchovního léčitele Daskala.pdf


Chcete si knihu přečíst?Strovoloský mág: Zázračný svět duchovního léčitele Daskala ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kyriacos C. Markides. Číst Strovoloský mág: Zázračný svět duchovního léčitele Daskala Online je nyní tak snadné!

POPIS


Strovoloský mág - tak přezdívali zázračnému léčiteli a duchovnímu učiteli, jinak nazývanému Daskalos, jenž žil na řeckém ostrově Kyprus někdy zhruba v letech 1915-1990. Kniha je svědectvím o tomto zvláštním muži, který celý svůj dlouhý život nezištně pomáhal druhým a vedl je k poznání, respektování a ovládání duchovních zákonů. Autor knihy Kyriacos C. Markides, řecký sociolog žijící v USA, se s Daskalem osobně znal. Nezaujatě, střízlivě a nejednou i skepticky popisuje to, co sám viděl a slyšel. Text knihy tvoří většinou záznamy rozhovorů s Daskalem a rovněž jeho poučné monology. Ezoterický výklad je prosycen množstvím zábavných nadpřirozených zážitků a příhod, o něž nebyla v Daskalově životě nouze.


...ský mág - Kniha (Zázračný svět duchovního léčitele Daskala) Kyriacos C ... SKOLA-LECITELE.CZ - Knihy pro léčitele ... . Markides/ Eugenika, brožovaná, 219 stran. Strovoloský mág - tak přezdívali "zázračného" léčitele a duchovního učitele, jinak nazývaného Daskalos, jenž žil na řeckém ostrově Kyprus, někdy z... Strovoloský mág -- Zázračný svět duchovního léčitele Daskala - Markides, Kyriacos C. ; Záznamy rozhovorů se strovolským mágem - léčitelem a duchovním učitelem. ... Strovoloský mág - tak přezdívali zázračnému léčiteli a duchovní ... Strovoloský mág: Zázračný svět duchovního léčitele Daskala ... . ... Strovoloský mág - tak přezdívali zázračnému léčiteli a duchovnímu učiteli, jinak nazývanému Daskalos, jenž žil na řeckém ostrově Kyprus někdy zhruba v letech 1915-1990. Kniha je svědectvím o tomto zvláštním muži, který celý svůj dlouhý život nezištně pomáhal druhým a vedl je k poznání, respektování a .....SOUVISEJÍCÍ KNIHY