Psí rady pro šťastný život

Psí rady pro šťastný život - Dave Barry | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Dave Barry
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Psí rady pro šťastný život.pdf


Chcete si knihu přečíst?Psí rady pro šťastný život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dave Barry. Číst Psí rady pro šťastný život Online je nyní tak snadné!

POPIS


Užívejte si, buďte nad věcí a hlavně neztrácejte nadšení!Dave Barry, sloupkař, nositel Pulitzerovy ceny a autor bestselleru Rukověť správného chlapa, nám na základě pozorování své milované a prudce inteligentní feny Lucy pomáhá odhalit, jak stárnout s grácií. Dave Barry se pokouší poučit od svého psa Lucy, jak prožít život co nejlépe, tváří tvář překážkám a výzvám přicházejícím s životem po středním věku. Dave se probírá svými dospělejšími lety s milým humorem a nadhledem, od kapitoly „Najděte si nové kamarády“ (což se jemu samému nedaří, protože nedokáže překonat svůj odpor k lidem) až k „Nepřestávejte se bavit“ (kde popisuje své celoživotní členství v pochodové jednotce, která se zúčastnila mnoha přehlídek včetně Obamovy inaugurace.) Lucy Davea učí, jak žít v přítomnosti, jak se oprostit od denních strastí a jak se cítit dobře ve vlastní kůži. Ať už se nám Dave Barry snaží poradit, abychom „Věnovali pozornost lidem, které milujeme“ (i když náš mozek právě neposlouchá), nebo se rozhoduje, že „Hodí vztek za hlavu“, je to k popukání. Knížka Psí rady pro šťastný život je vtipným a moudrým průvodcem radostným životem.


...y pro šťastný život 2019; Velký průšvih 2002; Rukověť správného chlapa 2010; Petr & zloději stínů 2008; Zlozvyky Davea Barryho 2001; Dospěju, až umřu 2010; všech 13 knih autora ... Psí rady pro šťastný život by Nakladatelství JOTA - Issuu ... . Kniha Psí rady pro šťastný život je v Porovnání cen psi rady pro stastny zivot, srovnání cen psi rady pro stastny zivot na portálu HLEDEJCENY.cz. Psí rady pro šťastný život Autor: Barry, Dave Nakladatel: Jota EAN: 9788075654342 ISBN: 978-80-756-5434-2 Originál: Lessons from Lucy. The Simple Joys of an Old, Happy Dog Překlad: Futera, Jakub Popis: 1× kniha, vázaná, 192 stran, česky Rozměry: 12,3 × 17 cm Rok vydání: Psí rady pro šťastný život není jen kní ... Přečteno Psí rady pro šťastný život - Blogger ... . The Simple Joys of an Old, Happy Dog Překlad: Futera, Jakub Popis: 1× kniha, vázaná, 192 stran, česky Rozměry: 12,3 × 17 cm Rok vydání: Psí rady pro šťastný život není jen knížka, která má pomoci vést lidem lepší a především tedy šťastnější život. Je to také kniha, která obsahuje...SOUVISEJÍCÍ KNIHY