Terapie sdílením 2: Valentýnská edice

Terapie sdílením 2: Valentýnská edice - Josefína Bakošová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Josefína Bakošová,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Terapie sdílením 2: Valentýnská edice.pdf


Chcete si knihu přečíst?Terapie sdílením 2: Valentýnská edice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josefína Bakošová,. Číst Terapie sdílením 2: Valentýnská edice Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ester Geislerová a Josefina Bakošová zahájily na sociálních sítích revoluci. Zveřejnily několik mrazivých a zároveň cynický úsměv vzbuzujících vět, kterými se jistý muž rozešel s jejich kamarádkou. Toto malé gesto spustilo lavinu; během následujících týdnů jim čtenáři začali posílat své rozchodové věty. Hashtag „terapie sdilenim“ se stal doslova kultovním a rozčísl poklidnou českou hladinku sociálních sítí naprosto nečekaným způsobem. Miliony lidí najednou získaly pocit, že nejsou ve virtuálním světě na reálné vztahy samy a že někteří jsou na tom vlastně ještě mnohem hůř než oni. Terapie zabrala. Netrvalo dlouho a vznikla kniha, která byla naprosto věrným obrazem autentického prostředí chatů a messengerů, kde se často odehrávají začátky, ale také konce vztahů. Kniha zaznamenala tak velký úspěch, že její pokračovaní bylo jen otázkou času. Terapie sdílením: Valentýnská edice je na světě! Tentokrát nejen o trpkém rozcházení, ale také o vztazích jako takových – někdy úsměvných a někdy až krutě smutných.


...e sdílením vol. 2 book. Read 9 reviews from the world's largest community for readers ... Terapie sdílením vol. 2 - Knihy.cz ... . Ester Geislerová a Josefina Bakošová zahájily na sociálních ... Terapie sdílením: Valentýnská edice je na světě! Tentokrát nejen o trpkém rozcházení, ale také o vztazích jako takových - někdy úsměvných a někdy až krutě smutných. Terapie zabrala. Netrvalo dlouho a vznikla kniha, která byla naprosto věrným obrazem autentického prostředí chatů a messengerů, kde se často odehrávají začátky, ale také konce vztahů. Kniha zaznamenala tak velký úspěch, že její pokračovaní bylo jen otázkou čas ... Terapie sdílením 2 | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Kniha zaznamenala tak velký úspěch, že její pokračovaní bylo jen otázkou času. Terapie sdílením: Valentýnská edice je na světě! Terapie sdílením 2: Valentýnská edice Autor: Bakošová, Josefína a Geislerová, Ester Nakladatel: Listen EAN: 9788076172487 ISBN: 978-80-7617-248-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 224 stran, česky Rozměry: 13,2 × 19...SOUVISEJÍCÍ KNIHY