Rituály čarodějek byznysu

Rituály čarodějek byznysu - Silke Fothová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Silke Fothová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rituály čarodějek byznysu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rituály čarodějek byznysu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Silke Fothová. Číst Rituály čarodějek byznysu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Názory, metody, zkušenosti a zejména postavení žen a mužů ve světě práce, obchodu a podnikání se velice často a velmi podstatně liší, a to ne proto, že by se lišily jejich schopnosti, kvalifikace nebo výkonnost, nýbrž proto, že se ženy neúčastní (a leckdy se ani účastnit nemohou) rituálů, které upravují příslušnost k určitému systému. Kniha zkušené německé psycholožky, socioložky a konzultantky radí, jak se ženy mohou ve světě byznysu prosazovat daleko více a účinněji než dosud, a to na základě nových a neotřelých metod, které vedou k úspěchu. Ukazuje způsoby, jimiž ženy mohou proniknout do pracovních, obchodních a podnikatelských vztahů a sítí mezi muži, jak mohou vytvářet nové vztahy a sítě a jaké konkrétní "rituály" v pracovním životě užívat.


... ale nepomůže, když budou kopírovat úspěšné mužské rituály ... Knihy > Odborná a náučná > Motivačná literatúra > Peniaze ... ... . Musí si vytvořit své vlastní rituály. Silke Fothová v knize ukazuje, po jakých cestách se čarodějky byznysu musí vydat, chtěji-li se vytvořit typicky ženské rituály, které jim pomohou přikouzlit si to, co si zaslouží a přejí. Názory, metody, zkušenosti a zejména postavení žen a mužů ve světě práce, obchodu a podnikání se velice často a velmi podstatně liší, a to ne proto, že by se lišily jejich schopnosti, kvalifikace nebo výkonnost, nýbrž proto, že se ženy neúčastní (a leckdy se ani účastnit nemohou) rituálů, které upravují příslušnost k určitému systému. Rituály čarodějek byznysu Autor: Fothová, Silke Nakladatel: Man ... Profil uživatele Harmony-Jo - Trh knih - můj antikvariát ... ... . Rituály čarodějek byznysu Autor: Fothová, Silke Nakladatel: Management Press EAN: 9788071621447 ISBN: 80-...SOUVISEJÍCÍ KNIHY