Bosna a Hercegovina, Černá Hora - turistický průvodce

Bosna a Hercegovina, Černá Hora - turistický průvodce - Jakub Hloušek, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jakub Hloušek,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Bosna a Hercegovina, Černá Hora - turistický průvodce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bosna a Hercegovina, Černá Hora - turistický průvodce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jakub Hloušek,. Číst Bosna a Hercegovina, Černá Hora - turistický průvodce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato publikace je svým rozsahem a zpracováním ojedinělým počinem na našem knižním trhu. Poslední komplexní zpracování jugoslávských hor se objevilo na pultech knihkupectví před více jak 20 lety z produkce nakladatelství Olympia. Od té doby se však v tomto regioně mnohé změnilo. Nejenže se Jugoslávie rozpadla na řadu samostatných zemí, ale zanikla či nově se objevila řada turistických objektů, změnily se, "díky" občanské válce a rozsáhlým minovým polím turistické možnosti v jednotlivých pohořích. Staré bedekry tak lze použít jen ve velice omezené míře. Mezinárodní autorský tým je zajisté zárukou podrobného a přesného zpracování popisovaného území. Velké množství praktických informací, užitečných kontaktů a odkazů, 171 fotografií, slovníček včetně základních frází.


...Hercegovina, Černá Hora, turistický průvodce Turistický průvodce, balkánské hory ... Svět hor ... . Autoři: Mirsad Salihagić Gorsky, Jakub Hloušek a kol., M. Kleslo ISBN: 80-86774-03-1 Tato publikace je svým rozsahem a zpracováním ojedinělým počinem na našem knižním trhu. Bosna a Hercegovina má hranice pouze se zeměmi bývalé Jugoslávie, původně dokonce pouze se dvěma. Proto kolem ní dříve nevedlo žádné hraniční pásmo. Ze západu a severu je sousedem Chorvatsko, s nímž hraničí na největší ploše, ... Bosna a Hercegovina, Černá Hora, turistický průvodce ... . Ze západu a severu je sousedem Chorvatsko, s nímž hraničí na největší ploše, z východu Srbsko a z jihovýchodu Černá Hora. Hranice mají většinou přírodní povahu ... Bosna a Hercegovina a její krásy. 327 likes. Stránka pro příznivce krás bosenské přírody a kultury. Informace pro zájemce o cestu do této země. Kniha BOSNA a HERCEGOVINA Ráj na zemi. www.danielabosna.com...SOUVISEJÍCÍ KNIHY