Česko z nebe

Česko z nebe - Milan Paprčka, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Milan Paprčka,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Česko z nebe.pdf


Chcete si knihu přečíst?Česko z nebe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Paprčka,. Číst Česko z nebe Online je nyní tak snadné!

POPIS


Unikátní kniha plná leteckých fotografií krás a dominant celé naší vlasti. Česká republika je doslova pohádková země plná malebných vesniček s rybníky, meandrujícími řekami proplétajícími se navzájem s cestami a železnicemi, tyčí se zde stovky majestátních hradů a zámků, krásná starobylá města i jedinečná skalní města. V knize spatříte například hlavní město Prahu, řadu dominantních hradů - Karlštejn, Český Šternberk, Kost, Bítov a jiné, krásné zámky v Lednici, Hluboké nebo Českém Krumlově, zachovalé zříceniny jako Trosky, Hazmburk, vodní díla, i přírodní úkazy. Na leteckých fotografiích najdete určitě mnoho míst, které možná dobře znáte, ale nyní se na tyto místa můžete podívat doslova "s nadhledem".


... nebe. Česko z nebe. Dokážete si představit, jak by vypadaly Krkonoše z výšky 2 000 metrů? Letěli jste už nad Špilberkem nebo Pálavou? Teď to můžete zažít… Česko z nebe, Zlín ... Refew - Z nebe do pekla (prod. Kenny Rough) OFFICIAL VIDEO ... ... . 2.4K likes. CBS Nakladatelství - profesionální letecké fotografování pro obce a firmy, knižní edice knih leteckých fotografií podle jednotlivých regionů Česko z nebe. Z nebe jsou vidět malebné vesničky a návsi s jezírky, o kus dál zase nádherné zámečky nebo dominantní hrady. Velkým zážitkem pro mě bylo letět ... Česko z nebe - Naše knižní novinka - PARDUBICKO Z NEBE ... ... . Velkým zážitkem pro mě bylo letět ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY