Kvalita fyzikálního vzdělávání v rukou učitele

Kvalita fyzikálního vzdělávání v rukou učitele - Vojtěch Žák | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vojtěch Žák
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kvalita fyzikálního vzdělávání v rukou učitele.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kvalita fyzikálního vzdělávání v rukou učitele ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vojtěch Žák. Číst Kvalita fyzikálního vzdělávání v rukou učitele Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha čtenáře seznamuje se základními metodologickými problémy kvality výuky fyziky na všech vzdělávacích stupních. Opírá se o výsledky výzkumů, které využívají nástroj ZAKVAF založený na pozorování výuky. Vojtěch Žák zohledňuje praxi začínajících i zkušených učitelů a zachycuje i pohled studentů. Zaměřuje se mimo jiné na fyzikální neadekvátnosti, které se objevují v českých, ale i zahraničních učebnicích, a nabízí konkrétní návrhy, jak se s nimi ve výuce vypořádat. Publikaci doplňuje přehled vybraných zdrojů podporujících kvalitu fyzikálního vzdělávání. Je určena zejména didaktikům, ale také učitelům fyziky na všech stupních a vůbec poprvé poskytuje podstatnou odbornou reflexi této oblasti.


...Kvalita fyzikálního vzdělávání v rukou učitele Autor: Vojtěch Žák Kniha čtenáře seznamuje se základními metodologickými problémy kvality výuky fyziky na všech vzdělávacích stupních ... Kvalita fyzikálního vzdělávání v rukou učitele. Žák, Vojtěch ... . rámce kvality v oblasti vzdělávání. V této práci jsme se potom zaměřili na kvalitu výuky fyziky na gymnáziu. V další fázi bylo nutné vymezit to, co budeme považovat za parametry kvality výuky fyziky a co tedy bude posuzováno. K tomuto účelu bylo možné využít Zboží ze stejné kategorie - Kvalita fyzikálního vzdělávání v rukou učitele Opožděný vývoj řeči: Dysfázie: metodika reedukace Soubor příruček, ... Kvalita fyzikálního vzdělávání v rukou učitele - Vojtěch ... ... . K tomuto účelu bylo možné využít Zboží ze stejné kategorie - Kvalita fyzikálního vzdělávání v rukou učitele Opožděný vývoj řeči: Dysfázie: metodika reedukace Soubor příruček, označených jako metodik...SOUVISEJÍCÍ KNIHY