Malý Vlk a Bystré Očko

Malý Vlk a Bystré Očko - Věra Faltová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Věra Faltová
DIMENZE
5,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Malý Vlk a Bystré Očko.pdf


Chcete si knihu přečíst?Malý Vlk a Bystré Očko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Věra Faltová. Číst Malý Vlk a Bystré Očko Online je nyní tak snadné!

POPIS


21 komiksových příběhů pro nejmenší z indiánské vesničky, kde žije statečný kluk Malý Vlk a jeho kamarádi. V indiánské vesničce Šošounově žije statečný kluk Malý Vlk, jeho kamarádka zvědavé Bystré Očko, medvídek Míša a pes Puňťa. Tahle rošťácká parta často dělá starosti Panu Kouzelníkovi a jeho věrnému pomocníkovi strážnému ptáku Moudrému Zobákovi. V nedalekém jezeře se prohání velký had Quik. Vypadá sice strašidelně, ale je to dobrotisko, nikomu by neublížil, naopak sám je ohrožován ziskuchtivými sběrateli kuriozit nebo senzace lovícími novináři. Malý Vlk s Bystré Očko jsou s Quikem přátelé a neohroženě mu pomáhají z nesnází, někdy i s pomocí Pana Kouzelníka. Děti a jejich kamarádi prožívají veselá i nebezpečná dobrodružství, do kterých se občas připlete medvědice teta Máša. Rozumu moc nepobrala, ale je to dobrá duše. Malému Vlkovi a Bystrému Očku se dokonce podaří provdat Mášu za silného a hezkého medvědího mládence.


...miksových příběhů pro nejmenší z indiánské vesničky, kde žije statečný kluk Malý Vlk a jeho kamarádi ... Bystré očko - YouTube ... . V indiánské vesničce Šošounově žije statečný kluk Malý Vlk, jeho kamarádka zvědavé Bystré Očko, medvídek Míša a pes Puňťa. 21 komiksových příběhů pro nejmenší z indiánské vesničky, kde žije statečný kluk Malý Vlk a jeho kamarádi.V indiánské vesničce Šošounově žije statečný kluk Malý Vlk, jeho kamarádka zvědavé Bystré Očko, medvídek Míša a pes Puňťa. 1. Malý Vlk a Bystré Očko (Malý Vlk, Bystré Očko a hodný had Quik) Na lyžích (Čtyřlístek 253, 1997) n ... Malý Vlk a Bystré Očko — CREW ... . 1. Malý Vlk a Bystré Očko (Malý Vlk, Bystré Očko a hodný had Quik) Na lyžích (Čtyřlístek 253, 1997) napsala a nakreslila Věra Faltová, 7 stran Pozn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY