Obyčejný skřítek: aneb Z dalších příhod rodiny statečného skřítka Drnovce

Obyčejný skřítek: aneb Z dalších příhod rodiny statečného skřítka Drnovce - Vítězslava Klimtová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vítězslava Klimtová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Obyčejný skřítek: aneb Z dalších příhod rodiny statečného skřítka Drnovce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Obyčejný skřítek: aneb Z dalších příhod rodiny statečného skřítka Drnovce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vítězslava Klimtová. Číst Obyčejný skřítek: aneb Z dalších příhod rodiny statečného skřítka Drnovce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Malí skřítkové, Drnůvka, Špulda a Bukvínek, už povyrostli a jen vzpomínají na dobrodružství, která prožili s Babí a její Ťapkou nebo se Zimní královnou. Špuldovi dokonce začal rašit knírek, síly měl na rozdávání, ale nějak se mu práce začala zajídat. Většinu času trávil lelkováním za komínem nebo se stejně starým kamarádem Veverákem v koruně stromu. Mamince Holubince se to nijak nelíbilo, a proto hleděla lenivého mládence co nejvíce zapřáhnout do práce. Útěk od povinností, Veverákovy uštěpačné poznámky a vlastní touha po nových zážitcích vedly Špuldu z rodné Bučiny do neznámého světa lidí. Jak si poradil s kocourem Macíčkem, jak ho zachránila Holubička, co dělal v opravdové škole a jak se skamarádil se slepou holčičkou Maruškou vám vypráví další pokračování příhod statečného skřítka Drnovce. Co myslíte, našli Drnovec s Holubinkou a všemi obyvateli lesa zatoulaného skřítka?


...ný skřítek aneb Z dalších příhod rodiny statečného skřítka Drnovce ... Obycejny skritek - bazar - Bazoš.cz ... ... dělal v opravdové škole a jak se skamarádil se slepou holčičkou Maruškou vám vypráví další pokračování příhod statečného skřítka Drnovce. ... Kniha Obyčejný skřítek aneb Z dalších příhod rodiny statečného skřítka Drnovce. Z dalších příhod rodiny statečného skřítka Drnovce. Malí skřítkové, Drnůvka, Špulda a Bukvínek, už povyrostli a jen vzpomínají na dobrodružství, která prožili s Babí a její Ťapkou nebo se Zimní... Kniha: Obyčejný skřítek aneb Z dalších příhod rodiny statečného ... Vítězslava Klimtová - Trh knih - můj antikvariát online ... ... Kniha: Obyčejný skřítek aneb Z dalších příhod rodiny statečného skřítka Drnovce Autor: Vítězslava Klimtová Malí skřítkové, Drnůvka, Špulda a Bukvínek, už povyrostli a jen vzpomín...SOUVISEJÍCÍ KNIHY