Průvodce od A do Z pro vaši V

Průvodce od A do Z pro vaši V - Alyssa Dweck, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alyssa Dweck,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Průvodce od A do Z pro vaši V.pdf


Chcete si knihu přečíst?Průvodce od A do Z pro vaši V ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alyssa Dweck,. Číst Průvodce od A do Z pro vaši V Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vtipný, ale poučný průvodce k někdy tajemné a vždy úchvatné Vagině! Některé z kapitol knihy jsou „lékařštější“ než jiné, ale ve všech je V. Jsou tu kapitoly, které možná některým přijdou trapné a jiné dokonce pohorší, ale buďte si jisté, že všechny informace pramení ze zkušeností, jež měla autorka, erudovaná lékařka s více než dvacetiletou praxí, to štěstí sdílet během let se svými pacientkami – zkušeností, z nichž může těžit většina žen. A tak čtěte, smějte se a učte se. Pojďme mluvit o vagině!


...ská recenze: Alyssa Dweck a Robin Westen - Průvodce od A do Z pro vaši V 22 ... Průvodce od A do Z pro vaši V - Alyssa Dweck, Robin Westen ... ... .3.2019. Po generacích, kdy bylo celé tohle téma velké tabu, teď dámské partie prožívají úžasnou renesanci, během níž začínají ženy otevřeně a svobodně mluvit o svých zákoutích, svých zkušenostech, svém zdraví a svých právech… Průvodce od A do Z pro vaši V. ... Některé z kapitol knihy jsou „lékařštější" než jiné, ale ve všech je V. Jsou tu kapitoly, které možná některým přijdou trapné a jiné dokonce ... PRŮVODCE OD A DO Z PRO VAŠI V :: SuperMum ... . Jsou tu kapitoly, které možná některým přijdou trapné a jiné dokonce pohorší, ale buďte si jisté, že všechny informace pramení ze zkušeností, jež měla autorka, erudovaná lékařka s více než ... Koupit Koupit eknihu. Vtipný, ale poučný průvodce k někdy tajemné a vždy úchvatné VAGINĚ! Některé z kapitol knihy jsou „lékařštější" než jiné, ale ve všech je V. Jsou tu kapitoly, které možná některým přij...SOUVISEJÍCÍ KNIHY