Divočarka: Poselství poštolky

Divočarka: Poselství poštolky - Lene Kaaberbolová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lene Kaaberbolová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Divočarka: Poselství poštolky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Divočarka: Poselství poštolky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lene Kaaberbolová. Číst Divočarka: Poselství poštolky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Klára Asková je nenápadná dvanáctiletá dívka. Nečekaně zjistí, že je divočarka s nadpřirozenými schopnostmi a posláním porazit zlovolnou opeřenou bytost, která si říká Chiméra. Když jednoho dne zmizí Klářin nejlepší kamarád Oskar, je jí hned jasné, že po něm bude policie pátrat marně. Vydá se ho hledat na vlastní pěst do divočarského světa. Musí v sobě najít sílu přemoct temnou magii a zachránit z osidel Chiméry nejen Oskara, ale také další divočary, začarovaná zvířata a tajemný Zápudov.


...rka: Poselství poštolky. Celkové hodnocení ... E-kniha: Divočarka: Poselství poštolky | Knihy.ABZ.cz ... ... Nečekaně zjistí, že je divočarka s nadpřirozenými schopnostmi a posláním porazit zlovolnou opeřenou bytost, která si říká Chiméra. Když jednoho dne zmizí Klářin nejlepší kamarád Oskar, je jí hned jasné, že po něm bude policie pátrat marně. ... Poselství poštolky je druhý příběh z magické fantasy řady nejprodávanější skandinávské autorky pro děti Lene Kaaberb?lové. Napínavý příběh prodaný ve více než 1 ... CPress - Divočarka: Poselství poštolky ... . Napínavý příběh prodaný ve více než 17 zemích světa vypráví o divočarech, přátelství, odvaze a lásce ke zvířatům. … Obsah knihy: Divočarka: Poselství poštolky. Klára Asková je nenápadná dvanáctiletá dívka. Nečekaně zjistí, že je divočarka s nadpřirozenými schopnostmi a posláním porazit zlovolnou opeřenou bytost, která si říká Chiméra. Když jedn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY