Inkoust, kov a sklo

Inkoust, kov a sklo - Gwendolyn Clare | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Gwendolyn Clare
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Inkoust, kov a sklo.pdf


Chcete si knihu přečíst?Inkoust, kov a sklo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gwendolyn Clare. Číst Inkoust, kov a sklo Online je nyní tak snadné!

POPIS


Je možné napsat svět se špatným koncem? První díl steampunk-fantasy série Když se propojí konkrétní člověk, konkrétní pero a konkrétní kniha, dokážou vytvářet zcela nové světy. Elsa z jednoho takového pochází. Její matka ho neustále mění a po jejím únosu Elsa musí vstoupit do reality. V alternativní viktoriánské Itálii potkává kromě tajemné skupiny vědců a vynálezců i krásného mechanika s tragickou minulostí. Podaří se jí vrátit svět do správných kolejí, nebo ji dříve najde nájemný vrah?


...k tohle bylo něco. Něco strašně nudného ... Inkoust, kov a sklo - Gwendolyn Clare | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Dlouho jsem neviděla tak krutě zavražděný potenciál, slabě sebou poškubávající na zemi, zatímco na něm leží několik desítek kilo všeho, co z téhle knihy dělá nudnou a zmatenou podívanou. Inkoust, kov a sklo! 24.03.2019 „První díl Inkoustu, kovu a skla je slibným začátkem zajímavé série odehrávající se v atraktivním prostředí s některými zajímavými myšlenkami, které ale sráží žánrová klišé, matoucí úvod a přespříliš chladná hlavní hrdinka. Kniha: Inkoust, kov a sklo (Gwendolyn Clar ... Inkoust, kov a sklo | Albatrosmedia.cz ... . Kniha: Inkoust, kov a sklo (Gwendolyn Clare). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Ink, Iron, and Glass is the first book in a new duology by the same name from debut novelist Gwendolyn Clare. Ink, Iron, and Glass i...SOUVISEJÍCÍ KNIHY