Italské pohádky A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky

Italské pohádky A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky - Valeria De Tommaso | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Valeria De Tommaso
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Italské pohádky A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Italské pohádky A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Valeria De Tommaso. Číst Italské pohádky A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky Online je nyní tak snadné!

POPIS


V knize najdete pět originálních pohádkových příběhů. Byly zpracovány pro začínající čtenáře, kteří si chtějí vyzkoušet, jak si poradí se souvislým textem v italštině. Úroveň jazyka v publikaci je vhodná pro začátečníky a mírně pokročilé studenty. Český zrcadlový překlad umožní čtenáři obratem zkontrolovat, zda cizojazyčnému textu správně porozuměl. Cvičení na konci knihy jsou vhodná pro ověření získaných znalostí. Audionahrávka, na které pohádky vyprávějí rodilí mluvčí, je zdarma ke stažení na webu.


... pohádky A1/A2. běžná cena 199 K ... Italština pro začátečníky ... Knihy v anglictine pro zacatecniky pohadky | Sleviste.cz ... . běžná cena 299 K ... A1/A2 česko-italsky. běžná cena 199 K ... Kniha: Italské pohádky A1/A2 -- dvojjazyčná kniha pro začátečníky - Valeria De Tommaso. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Italské pohádky A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky. Valeria De Tommaso ... jak si poradí se souvislým textem v italšti ... dvojjazyčné knihy | Albatrosmedia.cz ... . Valeria De Tommaso ... jak si poradí se souvislým textem v italštině. Úroveň jazyka v publikaci je vhodná pro začátečníky a mírně pokročilé studenty. ... Italské pohádky A1/A2 dvojjazyčná kniha pro začátečníky. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; ... Italské pohádky A1/A2; Listování. Italské pohádky A1/A2 dvojja...SOUVISEJÍCÍ KNIHY