Keltské pohádky / The Celtic Fairy Tales

Keltské pohádky / The Celtic Fairy Tales - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Keltské pohádky / The Celtic Fairy Tales.pdf


Chcete si knihu přečíst?Keltské pohádky / The Celtic Fairy Tales ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Keltské pohádky / The Celtic Fairy Tales Online je nyní tak snadné!

POPIS


Výbor obsahuje keltské pohádky, sebrané etnologem Josephem Jacobsem a vydané pod týmž názvem v Británii na konci 19. století. Výběr zahrnuje pohádky u nás neznámé (Vypravěč v úzkých, O Deirdre, Munachar a Manachar, Beth Gellert, Andrew Coffey). Pohádky mohoutedy být stejně tak objevem pro studenty literatury a anglistiky, pro etnology a zájemce o keltskou historii a kulturu, jako i čtením pro potěchu rodičů a dětí. Pro středně pokročilé.


... pohádky. Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou, GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni ... Keltské pohádky levně, cena 166 Kč | Srovnání cen zboží ... . Tyto objednávky vyřizujeme v běžném režimu, stejně tak nákup e-knih a dalších elektronických produktů. ... Keltské pohádky / The Celtic Fairy Tales Nakladatel: Garamond EAN: 9788074071812 ISBN: 978-80-7407-181-2 Originál: Celtic Fairy Tales Překlad: Zachová, Jiřina Popis: 1× kniha, brožovaná, 224 stran, česky, anglicky Rozměry: 11 × 18 cm Rok vydání: 2007 (1. vydání) Jazyk: česky, anglicky Keltské pohádky / The Celtic Fairy Tales. ... O Deirdre, Munachar a Manachar, Beth Gellert, Andrew Coffey). Pohádky mohou tedy být stejně tak objevem pro studenty ... Kniha: Keltské pohádky / The Celtic Fairy Tales | Knihy.ABZ.cz ... . vydání) Jazyk: česky, anglicky Keltské pohádky / The Celtic Fairy Tales. ... O Deirdre, Munachar a Manachar, Beth Gellert, Andrew Coffey). Pohádky mohou tedy být stejně tak objevem pro studenty literatury a anglistiky, pro etno...SOUVISEJÍCÍ KNIHY