Přírodní katastrofa jménem člověk: Vývoj bez pokroku

Přírodní katastrofa jménem člověk: Vývoj bez pokroku - Franz M. Wuketits | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Franz M. Wuketits
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Přírodní katastrofa jménem člověk: Vývoj bez pokroku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Přírodní katastrofa jménem člověk: Vývoj bez pokroku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Franz M. Wuketits. Číst Přírodní katastrofa jménem člověk: Vývoj bez pokroku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mnozí naši současníci si vývoj života na Zemi rádi představují jako evoluci k Homo sapiens, na jejímž konci nutně stanul moderní člověk – „pán tvorstva“. Tak bychom všechny ostatní, během dlouhých miliard let vzniklé druhy organismů museli považovat za jakési vedlejší produkty evoluce. V polemicky koncipované knize autor diskutuje myšlenku pokroku v kontextu organického, sociálního a kulturního vývoje. Z jeho disputace jasně vyplývá: „Šipka evoluce“, pokud vůbec nějaká existuje, nesleduje žádný určitý cíl.


...dní katastrofa jménem člověk: Vývoj bez pokroku Franz M ... Šikana na pracovišti v České republice. Teorie, výzkum a ... ... . Wuketits Nakladatel: Granit 2006 Přírodní katastrofa jménem člověk: Vývoj bez pokroku Polemicky koncipovaná práce diskutuje myšlenku pokroku ve dvou rovinách - na úrovni organické evoluce a na úrovni evoluce sociálně-kulturní. Franz M. WUKETITS: Přírodní katastrofa jménem člověk. Franz M. WUKETITS: Přírodní katastrofa jménem člověk. Vývoj bez pokroku Roman FERSTL. Rakouský teoretik vědy ... Přírodní katastrofa jménem člověk - Fr. M. Wuketits — Kniha.cz ... . Vývoj bez pokroku Roman FERSTL. Rakouský teoretik vědy Franz Wuketits působící na univerzitách ve Vídni a Štýrském Hradci a v Institutu pro teorii vědy (Institut für Wissenschaftstheorie) vydal v roce 1998 ... 233 Kč Přírodní katastrofa jménem člověk - Vývoj bez pokrok...SOUVISEJÍCÍ KNIHY