Zahrada – Hostina

Zahrada – Hostina - Jana Richterová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Richterová
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Zahrada – Hostina.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zahrada – Hostina ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Richterová. Číst Zahrada – Hostina Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zahradníkův rok se sklání k závěrečné sklizni a je třeba nejvyšší opatrnosti, aby plody jeho práce zůstaly uchráněny. Děj se žene do cílové rovinky, abychom nahlédli do propastí šílenství a posléze dospěli k nečekané sebeoběti. Někteří z hrdinů, podobni dělníkům poslední hodiny, přispívají až do závěrečných chvil k dramatickým obratům, jiní společenství opouštějí. Bude nakonec Michalova věž rozdrcena a je smrt skutečně ultimátní prohrou?


... Jana Richterová. 949 likes. Společenský román s prvky městské fantasy a magického realismu, který si rádi přibalíte do zavazadla na dovolenou pro případ deštivého počasí ... Zahrada Hostina - Jana Richterová - Megaknihy.cz ... . Název: Zahrada - Hostina Autor: Jana Richterová Rok vydání: 2018 Počet stran: 358 Nakladatelství: Kruh Žánr: netroufám se říci Za zaslání knihy děkuji její autorce, nádherné (bytosti) Janě Richterové. Kdyby byli všichni spisovatelé tak vstřícní jako ona, mohli bychom se všichni ponořit do našich dialogů s autory knih. Všechny informace o produktu Kniha Zahrada Hostina - Jan ... Zahrada - Jana Richterová - Home | Facebook ... . Kdyby byli všichni spisovatelé tak vstřícní jako ona, mohli bychom se všichni ponořit do našich dialogů s autory knih. Všechny informace o produktu Kniha Zahrada Hostina - Jana Richterová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zahrada Hostina - Jana Richterová...SOUVISEJÍCÍ KNIHY