Cvičíme v kanceláři: Jednoduché cviky proti bolesti zad.

Cvičíme v kanceláři: Jednoduché cviky proti bolesti zad. - Simona Sedláková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Simona Sedláková
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cvičíme v kanceláři: Jednoduché cviky proti bolesti zad..pdf


Chcete si knihu přečíst?Cvičíme v kanceláři: Jednoduché cviky proti bolesti zad. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Simona Sedláková. Číst Cvičíme v kanceláři: Jednoduché cviky proti bolesti zad. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Žijeme v civilizovaném světě plném technických vymožeností, právě kvůli nim však máme nedostatek přirozeného pohybu. Práce vsedě znamená mnoho hodin strávených na kancelářské židli v jednostranné statické poloze. Často jsme unavení a trpíme bolestmi hlavy, zad a kloubů.Jaké obtíže pohybového aparátu způsobuje dlouhodobý sed? Co by měla splňovat kancelářská židle? Jak na židli správně sedět a jak z ní vstávat? Na to vše dává srozumitelné odpovědi nová kniha fyzioterapeutky Simony Sedlákové, která nabízí jednoduché a osvědčené řešení v podobě cvičení. Cviky jsou zaměřené na krční, hrudní, bederní páteř a na horní a dolní končetiny. Cvičit lze v kanceláři na židli, v autě i doma bez větších časových nároků a speciálních pomůcek. Jaké svaly naše tělo používá, aby udrželo stabilitu? Proč je bránice tak důležitá? Odpověď se dozvíme v závěrečné kapitole, kde jsou shrnuty nové poznatky ve fyzioterapii.


...vičíme v kanceláři: Jednoduché cviky proti bolesti zad (978-80-7601-087-1) Kniha - autor Simona Sedláková, 64 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Brožurka přináší stručné odpovědi, které nás většinou napadají při odchodu z práce, když nás bolí záda ... Cvičíme v kanceláři - Jednoduché cviky proti bolesti zad ... ... . Elektronická kniha: Cvičíme v kanceláři / Jednoduché cviky proti bolesti zad Autor: Simona Sedláková Brožurka přináší stručné odpovědi, které nás většinou napadají při odchodu z práce, když nás bolí záda. Cvičíme v kanceláři: Jednoduché cviky proti bolesti zad (978-80-7601-087-1) Kniha - autor Simona Sedláková, 64 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Brožurka přináší stručné odpovědi, které nás většinou napadají při odchodu z práce, když nás bolí z ... Kniha: Cvičíme v kanceláři - Simona Sedláková | Knihy.ABZ.cz ... . Cvičíme v kanceláři: Jednoduché cviky proti bolesti zad (978-80-7601-087-1) Kniha - autor Simona Sedláková, 64 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Brožurka přináší stručné odpovědi, které nás většinou napadají při odchodu z práce, když nás bolí záda. SR:Ukážka 10tich naťahovacích c...SOUVISEJÍCÍ KNIHY