Ideální investiční portfolio: Jak dosáhnout investičního zenu

Ideální investiční portfolio: Jak dosáhnout investičního zenu - Aleš Tůma | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Aleš Tůma
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ideální investiční portfolio: Jak dosáhnout investičního zenu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ideální investiční portfolio: Jak dosáhnout investičního zenu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aleš Tůma. Číst Ideální investiční portfolio: Jak dosáhnout investičního zenu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Podle jakých pravidel by si měl běžný investor sestavit své portfolio? Kolik mít v portfoliu akcií a dluhopisů? Je vhodnější investovat v dolaru, či v koruně? Kdy investovat na exotických trzích? Proč patří učebnicové modely do koše? Kdy pokračovat v investici a kdy už realizovat ztráty? Odpovědi na tyto otázky vám pomůže nalézt tato kniha. Jejím autorem je uznávaný investiční analytik a autor knihy „Průvodce úspěšného investora – Vše, co potřebujete vědět o fondech“. Knížka je určena všem běžným investorům a klientům finančních institucí, kteří hledají praktický návod, jak vhodně sestavit a udržovat své investiční portfolio. Ocení ji také finanční poradci a studenti ekonomických oborů.


... investiční portfolio: jak dosáhnout investičního zenu, nakladatelství Grada, autor Aleš Tůma, vyšlo v roce 2019, 176 stran, cena 269 Kč ... Ideální investiční portfolio - Jak dosáhnout investičního ... ... . Přečetla jsem to jedním dechem, četlo se to výborně …. ale po přečtení pořád nevím, jak na to. Tak někde asi je chyba. Knížka je určena všem běžným investorům a klientům finančních institucí, kteří hledají praktický návod, jak vhodně sestavit a udržovat své investiční portfolio. Ocení ji také finanční poradci a... Jak dosáhnout investičního zenu (e-kniha) Autor: Aleš Tůma Knížka je určena všem běžným inves ... Ideální investiční portfolio - Jak dosáhnout investičního ... ... . Ocení ji také finanční poradci a... Jak dosáhnout investičního zenu (e-kniha) Autor: Aleš Tůma Knížka je určena všem běžným investorům a klientům finančních institucí, kteří hledají praktický návod, jak vhodně sestavit a udržovat své investiční portfolio. Ideální investiční portfolio: jak dosáhnout investičn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY