Jak žít s neurózou: O neurotických poruchách a jejich zvládání

Jak žít s neurózou: O neurotických poruchách a jejich zvládání - Stanislav Kratochvíl | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Stanislav Kratochvíl
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak žít s neurózou: O neurotických poruchách a jejich zvládání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak žít s neurózou: O neurotických poruchách a jejich zvládání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislav Kratochvíl. Číst Jak žít s neurózou: O neurotických poruchách a jejich zvládání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čtvrté rozšířené vydání úspěšné knížky, která v roce 1991 vyšla i ve slovenském překladu, informuje nejprve o tom, jaké jsou příčiny a příznaky neurotických poruch a jak se tyto poruchy léčí. Největší pozornost autor věnuje psychoterapii, zejména skupinové. Dále se zaměřuje na předcházení neurózám a současně ukazuje, jak i u chronických neuróz může pacient omezit jejich vliv na životní spokojenost a výkonnost. Poskytuje konkrétní a na příkladech doložené pokyny, jak pěstovat kladné životní zaměření, jak pracovat a odpočívat, jak se zbavit napětí, jak úspěšně řešit problémy, jak žít harmonicky v manželství, jak ovlivňovat svoji náladu i jak postupovat vůči obtěžujícím neurotickým příznakům. Knížka obsahuje také kapitolu „Jak se prosadit”, určenou zejména nesmělým, nejistým a uzavřeným pacientům, a kapitolu „Jakou si zvolit cestu”, která se zabývá nevýhodnými i výhodnými styly života a účinnými způsoby překonávání překážek. Knížka původně vznikala na základě přenášek pro pacienty, kteří si se svými neurotickými potížemi a s nimi souvisejícími životními problémy nevěděli rady: chtěli vědět, co a jak ve svém životě změnit, aby se potíží a problémů zbavili a nebo se s nimi alespoň naučili žít. Publikace může posloužit nejen lidem, kteří již neurotickými potížemi skutečně trpí, ale i těm, kteří jsou možností jejich vzniku ohroženi. A to jsme v současnosti prakticky všichni.


...ak žít s neurózou (O neurotických poruchách a jejich zvládání) Ilustroval ... Stanislav Kratochvíl - Wikipedie ... . Vladimír Jiránek. ČTVRTÉ ROZŠÍŘENÉ VYDÁNÍ. TRITON. Stanislav Kratochvíl JAK ŽÍT S NEURÓZOU Tato kniha ani žádná její část nesmí být kopírována, rozmnožována ani jinak šířena bez písemného souhlasu vydavatele. Prof. PhDr. Čtvrté rozšířené vydání úspěšné knížky, která v roce 1991 vyšla i ve slovenském překladu, informuje nejprve o tom, jaké jsou příčiny a příznaky neurotických poruch a jak se tyto poruchy léčí. Největší pozornost autor věnuje psychoterapii, zejména skupinové. Dále se ... neurotické poruchy | www.bibliohelp.cz ... . Největší pozornost autor věnuje psychoterapii, zejména skupinové. Dále se zaměřuje na předcházení neurózá Elektronická kniha Jak žít s neurózou Stanislav Kratochvíl - Jak žít s neurózou ... Ke stažení. Jak žít s neurózou: O neurotických poruc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY