Láska dělena dvěma

Láska dělena dvěma - Sabine Bothová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sabine Bothová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska dělena dvěma.pdf


Chcete si knihu přečíst?Láska dělena dvěma ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sabine Bothová. Číst Láska dělena dvěma Online je nyní tak snadné!

POPIS


Maya je úděsná. Otravnější než kyselina kyanovodíková, říká si Ema. Takovou nevlastní sestru jí byl čert dlužen. Nejenže jí obětovala svůj velký pokoj a sama se přestěhovala do malé komůrky, nejenže se s ní musí dělit o tátu a babičku s dědou, ale teď se jí Maya snaží odloudit i její nejlepší kamarádky Selmu a Kristinu. Proč jsou z Mayi všichni tak paf? Copak ji kromě Emy nikdo neprokoukl? Copak ostatní nevidí, jaká potvora se za tím hezkým obličejíčkem skrývá? Když Maya začne kroužit kolem Saši, na kterého si Ema myslí, pohár trpělivosti přeteče. Ale nakonec to není Ema, kdo ztratí nervy... Přeložila Michaela Škultéty, ilustroval Luděk Bárta.


...dělena dvěma. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Na co se rýmuje láska? (Sabine Both) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha Láska dělena dvěma Přidat komentář. Always a reader. 31.10.2014. Docela fajn čtení. ... Kniha Láska dělena dvěma (Sabine Bothová) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou náj ... Vyhledávání knih v nabídkách antikvariátů | ptolemaia.cz ... . ... Kniha Láska dělena dvěma (Sabine Bothová) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Prohlédněte si v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY