Pozoruhodný svět bylin: 150 druhů z celého světa a jejich využití

Pozoruhodný svět bylin: 150 druhů z celého světa a jejich využití - Kim Hurstová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kim Hurstová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pozoruhodný svět bylin: 150 druhů z celého světa a jejich využití.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pozoruhodný svět bylin: 150 druhů z celého světa a jejich využití ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kim Hurstová. Číst Pozoruhodný svět bylin: 150 druhů z celého světa a jejich využití Online je nyní tak snadné!

POPIS


Před mnoha tisíciletími naši dávní předkové pochopili, že určité rostliny poskytují speciální užitek z pohledu výživy, přírodních léčiv nebo žádaných komodit, které produkují. Jelikož bylinné přípravky nezřídka vedly ke zdánlivě zázračným uzdravením, bylinkáři byli považováni téměř za kouzelníky a lidé žádali lektvary nejen na uzdravení, ale i na ochranu proti divokým zvířatům nebo nadpřirozeným bytostem. Příběh sto padesáti z nejpozoruhodnějších druhů rostlin, tradičně využívaných pro kulinářské, léčebné, kosmetické, domácí, řemeslné či magické účely, vypráví tato originální, bohatě ilustrovaná příručka.


...dný svět bylin: 150 druhů z celého světa a jejich využití Kim Hurstová Nakladatel: Esence 2019 Všechny nabídky pro Pozoruhodný svět bylin ... Eseje Pdf Ke Stažení - Prazska PDF ... . 150 druhů z celého světa a jejich využití - Kim Hurstová Booktook.cz Pozoruhodný svět bylin - Kim Hurstová Pozoruhodný svět bylin od Kim Hurstová v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Příběh sto padesáti z nejpozoruhodnějších druhů rostlin, tradičně využívaných pro kulinářské, léčebné, kosmetické, domácí, ř ... Kosmeticke pristroje pro domaci vyuziti | Sleviste.cz ... . Příběh sto padesáti z nejpozoruhodnějších druhů rostlin, tradičně využívaných pro kulinářské, léčebné, kosmetické, domácí, řemeslné či magické účely, vypráví tato originální, bohatě ilustrovaná příručka. (150 druhů z celého světa a jejich využití) Pozoruhodný svět bylin: 150 druhů z celého světa a jejich využití Před mnoha tisíciletími naši dávní předkové pochopi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY