Temné dědictví

Temné dědictví - Kathleen Gear, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kathleen Gear,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Temné dědictví.pdf


Chcete si knihu přečíst?Temné dědictví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kathleen Gear,. Číst Temné dědictví Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jim Dutton, dcerka Brett a Umber jsou již třináct let jedna rodina. Umber, šimpanz bonobo, s nimi žije od doby, kdy Jim začal pracovat pro farmaceutickou společnost. Umber je slečna, která umí číst, zná znakovou řeč, ráda nosí pestrobarevné oblečení, přemítá nad podstatou Boha. Je však možné, aby opice s takovou inteligencí byla obyčejným šimpanzem? Na cestě za odhalením pravdy se Jim dostává do Afriky, do rezervace opic, které kdysi žily v zajetí. Nachází v ní i genetickou laboratoř, opice s modrýma očima a ještě mnohem víc. A nevinné pátrání se stává bojem o holé přežití.


...ně nepříjemné, temné, dusné, mrazivé ... Kniha Smrtičovi 1: Temné dědictví - Harald Tonollo | Dobré ... ... . Málokdo to ale docení podobnou vrchovatou měrou jako poučení hororoví fandové. ... Po rozmyslu zůstávám výše, protože Dědictví se mi jeví jako velmi zdařile zrežírovaný horor, který zdaleka netěží jen z několika vybraných děsivých momentů. Je to takový "celistvý ... Temné dědictví. Lidé mají tendenci opakovat životní tragédie svých rodičů. Jak probíhá přenos traumat z generace ... Děsivé dědictví / Hereditary (2018) | ČSFD.cz ... . Jak probíhá přenos traumat z generace na generaci? Klíč k tajemství (Série - Temné dědictví - 1) Na stranách vzácných, několik staletí starých knih se ukrývají tajemství paranormálních jevů. Díky svému nadpřirozenému talentu je Abby Radwellová na tyto starobylé svazky odbornicí - a občas se kvůli nim ocitne na nebezpečné půdě. Kniha Temné dědictví Přidat ko...SOUVISEJÍCÍ KNIHY