Dotek nulačasu - Nula mínus: část druhá

Dotek nulačasu - Nula mínus: část druhá - Richard Šusta | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Richard Šusta
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dotek nulačasu - Nula mínus: část druhá.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dotek nulačasu - Nula mínus: část druhá ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Šusta. Číst Dotek nulačasu - Nula mínus: část druhá Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kosmické bitvy nevypadají tak jako ve virtuálních filmech. Jsou neokázalé, krátké a nesmírně nákladné. Přesto se zdá, že lidstvo směřuje k prvnímu vesmírnému konfliktu. Rievan zatím netuší, že jako expert měsíční policie se zúčastní souboje v Kirké, největší polovirtuální herně na světě, a odkryje tam tajemství, jehož zveřejnění se nehodilo žádné straně do plánů. Na šachovnici sahající od Země k Marsu se rozestavují figurky vojensko-politické hry a Rievan náhle stojí proti Akile. Příběh spěje k dramatickému finále a snad i k doteku nulačasu.


...: Část druhá — Nula mínus . Kosmické bitvy nevypadají tak jako ve virtuálních filmech ... LEGIE - databáze knih Fantasy a Sci-Fi ... . Jsou neokázalé, krátké a nesmírně nákladné. Přesto se zdá, že lidstvo směřuje k prvnímu vesmírnému konfliktu. Rievan zatím netuší, že jako expert měsíční policie se zúčastní souboje v Kirké, největší ... 0 hodnocení Dotek nulačasu. Část druhá - Nula mínus 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Druhá část napínavé hard sci-fi. Lidstvo spěje ... Klub Julese Vernea - Poutník: slevy ... . Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Druhá část napínavé hard sci-fi. Lidstvo spěje k prvnímu vesmírnému konfliktu. Na šachovnici sahající od Země k Marsu se rozestavují figurky vojensko-politické hry a Rievan, expert ... Dotek nulačasu - Nula mínus: část druhá. Richard Šusta ... Dotek nulačasu - Nula mínus Autor: Šusta, Richard Nakladatel: Klub Jules...SOUVISEJÍCÍ KNIHY