Pozoruhodný svět stromů: 150druhů z celého světa a jejich využití

Pozoruhodný svět stromů: 150druhů z celého světa a jejich využití - Noel Kingsbury | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Noel Kingsbury
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pozoruhodný svět stromů: 150druhů z celého světa a jejich využití.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pozoruhodný svět stromů: 150druhů z celého světa a jejich využití ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Noel Kingsbury. Číst Pozoruhodný svět stromů: 150druhů z celého světa a jejich využití Online je nyní tak snadné!

POPIS


Originální, bohatě ilustrovaná příručka nabízí podrobné informace o sto padesáti druzích stromů z celého světa. Všímá si nejen jejich základních charakteristických znaků, výskytu v přirozeném prostředí či způsobu rozšíření, ale především podivuhodných vlastností jednotlivých druhů a jejich praktického využití – ať už je to ve stavitelství, řemeslech, domácnosti, zemědělství nebo tradičním léčitelství či kulinářské praxi. Cílem této knihy je pomoci čtenářům pochopit, jak neuvěřitelně různorodým způsobem stromy využíváme, jak jsme na nich záviseli v průběhu historie a jak s nimi může být spojená i naše budoucnost.


...lní, bohatě ilustrovaná příručka nabízí podrobné informace o sto padesáti druzích stromů z celého světa ... Pozoruhodný svět stromů | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Všímá si nejen jejich základních charakteristických znaků, výskytu v přirozeném prostředí či způsobu rozšíření, ale především podivuhodných vlastností jednotlivých druhů a jejich praktického využití - ať už je to ve stavitelství,... Originální, bohatě ilustrovaná příručka nabízí podrobné informace o sto padesáti druzích stromů z celého světa. Všímá si nejen jejich základních charakteristických znaků, výskytu v přirozeném prostředí či způsobu r ... Pozoruhodný svět stromů - knizniklub.cz ... . Všímá si nejen jejich základních charakteristických znaků, výskytu v přirozeném prostředí či způsobu rozšíření, ale především podivuhodných vlastností jednotlivých druhů a jejich praktického využití - ať už je to ve stavitelství ... Originální, bohatě ilustrovaná příručka nabízí podrobné informace o sto padesáti druzích stromů z celého světa. Všímá si nejen jejich základních charakteristických znaků, výskytu v přirozeném prostředí či způsobu rozšíření, ale především podivuhodných v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY