Studená válka 2.0: Znovu rozdělený svět

Studená válka 2.0: Znovu rozdělený svět - Josef Doubrava | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Doubrava
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Studená válka 2.0: Znovu rozdělený svět.pdf


Chcete si knihu přečíst?Studená válka 2.0: Znovu rozdělený svět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Doubrava. Číst Studená válka 2.0: Znovu rozdělený svět Online je nyní tak snadné!

POPIS


Označení Studená válka 2.0 je významovou zkratkou. Studená válka pohasla po roce 1989, ale mocenské napětí se začalo projevovat opět od druhé poloviny 90. let 20. století. Studená válka 2.0. se začala postupně projevovat po roce 2000, jasné obrysy získala v roce 2008 v souvislosti s krizí kolem Gruzie. Propukla naplno v roce 2014 po prozápadním převratu na Ukrajině. I dnes je cíl stále stejný – mocensky neutralizovat Rusko jako potenciálně silného konkurenta.


...y informace o produktu Kniha Studená válka 2 ... Studena valka - Vyhledávání na Heureka.cz ... .0 - Znovu rozdělený svět - Jaroslav Doubrava, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Studená válka 2.0 - Znovu rozdělený svět - Jaroslav Doubrava. Studená válka 2.0. se začala postupně projevovat po roce 2000, jasné obrysy získala v roce 2008 v souvislosti s krizí kolem Gruzie. Propukla naplno v roce 2014 po prozápadním převratu na Ukrajině. I dnes je cíl stále stejný - mocensky neu ... Studena valka | Sleviste.cz ... . I dnes je cíl stále stejný - mocensky neutralizovat Rusko jako potenciálně silného konkurenta. (znovu rozdělený svět) Označení Studená válka 2.0 je významovou zkratkou. Studená válka pohasla po roce 1989, ale mocenské napětí se začalo projevovat opět od druhé poloviny 90. let 20. století. Studená ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY