Einstein: Člověk, genius a teorie relativity

Einstein: Člověk, genius a teorie relativity - Walter Isaacson | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Walter Isaacson
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Einstein: Člověk, genius a teorie relativity.pdf


Chcete si knihu přečíst?Einstein: Člověk, genius a teorie relativity ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Walter Isaacson. Číst Einstein: Člověk, genius a teorie relativity Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nová monografie největšího vědce za posledních sto let – Alberta Einsteina – se opírá o exkluzivní dokumenty a informace z rodinného archivu. Kniha se tedy nevěnuje jen vědeckým teoriím, ale odkrývá i Einsteinův osobní život: jeho léta dospívání a první experimenty v Německu, práci na švýcarském patentovém úřadě, dvě manželství a děti, jeho roli při vývoji atomové bomby nebo nabídku stát se prezidentem Izraelského státu.


... Einstein zveřejnil čtyři vědecké články, které zásadně ovlivnily další vývoj fyziky ... Einstein - člověk, génius a teorie relativity — Academia ... .Položil základy dvou hlavních větví moderní fyziky: speciální teorie relativity a kvantové fyziky. 1905 - 1910 Mladý fyzik stále pracuje v patentovém úřadu, již jako expert II. třídy s ročním platem 4500 franků.Současně publikoval další vědecké práce a v lednu ... Nová monografie největšího vědce za posledních sto let - Alberta Einsteina - se opírá o exkluzivní dokumenty a informace z rodinného archivu. Kniha se... Albert Einstein - pro mnohé synonymum pro génia, kterému se podařilo zachytit c ... physics - Why did Tesla disagree with Einstein? - History ... ... . Kniha se... Albert Einstein - pro mnohé synonymum pro génia, kterému se podařilo zachytit celý vesmír do jediné rovnice. Geniální fyzik, nositel Nobelovy ceny a autor slavné teorie relativity ... Einstein: Člověk, genius a teorie relativity Walter...SOUVISEJÍCÍ KNIHY